Kamil Stoch
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Stycznia 2020

Niesamowite. Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł

Kamil Stoch jest jednym z najszczęśliwszych sportowców w Polsce. Skoczek narciarski nie dość, że cieszy się wielką popularnością, to jeszcze może liczyć na wsparcie kibiców i pięknej żony. Trzeba przyznać, że Ewa Bilan to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych Polek.

Kamil Stoch cieszy się niezwykłą popularnością ze strony kibiców, którzy śledzą z zapartym tchem jego poczynania w trakcie turnieju Czterech Skoczni. Sportowiec może się cieszyć naprawdę piękną małżonką, która śledzi jego występy w trakcie turnieju Czterech Skoczni. To jak wygląda ukochana sportowca wręcz przekracza ludzkie pojęcie. Kobieta jest śledzona przez tysiące internautów na swoim Instagramie i nic w tym dziwnego - wygląda naprawdę zjawiskowo.

Kamil Stoch może liczyć na wsparcie pięknej małżonki. Kim jest Ewa Bilan?

Ewa Bilan, piękna żona Kamila Stocha jest z wykształcenia pedagogiem, a także absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych. Z racji artystycznego wykształcenia, kobieta zajmuje się fotografią artystyczną. Para wzięła ślub w 2010 roku w kościele Paulinów na Bachledówce. Ich znajomość trwa jednak od 2006 roku, kiedy to Kamil Stoch poznał swoją wybrankę na jednym z konkursów Pucharu Świata skoków narciarskich. W trakcie nabożeństwa ślubnego para otrzymała piękne życzenia od kapłana udzielającego im ślubu.

- Życzę ci, Kamilu, żebyś już wkrótce został trenerem skoczków. Takiej wesołej, dużej grupki skoczków - twoich dzieci. A Tobie Ewuniu życzę, żebyś to wszystko pięknie sfotografowała - mówił ksiądz, który udzielał parze sakramentu małżeństwa

Od tego czasu małżeństwo jest nierozłączne, a Ewa Bilan bardzo często towarzyszy Stochowi w trakcie sportowych zmagań. Trzeba przyznać, że jej uroda przyciąga kibiców, którzy w liczbie 71 tysięcy obserwują ją na Instagramie.

Bilan jest bardzo zjawiskową kobietą

Główną cechą urody Ewy Bilan-Stoch są jej piękne, blond włosy, jak też zjawiskowe, długie nogi. Nic dziwnego, że Kamil Stoch właśnie jej obecności zawdzięcza wszystkie swoje sportowe sukcesy. W trakcie olimpiady w koreańskim Pjongczangu, skoczek narciarski zadedykował swój olimpijski medal właśnie jej osobie.

- Nikt ani nic lepszego od niej nie mogło mnie spotkać. Ten złoty medal to również jej sukces. Jej obecność w Korei bardzo mi pomaga - mówił Kamil Stoch.

- To cudowne, że Ewa może tutaj być i mnie wspierać. Sama świadomość, że jest blisko, zawsze mi pomaga. Niezależnie od tego, co się stanie, Ewa będzie razem ze mną - dodawał nas skoczek.

Żona Kamila Stocha

Ewa Bilan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakub Wolny bardzo ostro komentuje swoją formę. Padły nawet przekleństwa
  2. FC Barcelona. Trener Barcelony podjął decyzję ws. transferu Vidala. Wątpliwości wyjaśnione
  3. Ekstraklasa. Brazylijczyk może wzmocnić czołowy klub ligi. Media są przekonane o transferze
  4. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  5. Bartosz Kapustka wraca do gry w wielkim stylu. Cudowna asysta, palce lizać
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News