Kamil Stoch
nordphoto/Mauelshagen
Autor Piotr Mika - 4 Września 2020

Kamil Stoch pokazał, co teraz robi. Niespodziewanie pozdrowił wszystkich Polaków "z biura" (FOTO)

Kamil Stoch w ostatnim czasie trenował wraz z innymi skoczkami i przygotowywał się do zbliżającego się Pucharu Świata. Polak niedawno udostępniał na swoim profilu zdjęcie razem z Dawidem Kubackim i Piotrem Żyłą. Teraz jednak skoczek z Zębu pozował sam i nieco zaskoczył swoich kibiców.

Kamil Stoch Całkiem niedawno potwierdził, że wciąż jest liderem polskiej kadry, choć na zawodach Letniego Grand Prix (LGP) w Wiśle musiał ustąpić miejsca na najwyższym stopniu podium koledze z kadry. Czym jednak aktualnie zajmuje się 33-letni zawodnik? Tym pochwalił się na swoim Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazda polskiego sportu przekazała wspaniałe wiadomości. Niedługo zostanie mamą
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Gwiazda Polsatu zaatakowała Adama Małysza na oczach tysięcy fanów. Wyjątkowo ostre słowa, nie możemy uwierzyć (FOTO)Gwiazda Polsatu zaatakowała Adama Małysza na oczach tysięcy fanów. Wyjątkowo ostre słowa, nie możemy uwierzyć (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch pozdrawia "z biura"

Na zawodach LGP w Wiśle, które odbyły się 22 i 23 sierpnia, Polska reprezentacja pokazała się z naprawdę dobrej strony. W piątkowym prologu, którego stawką był również Puchar TVP Sport, wygrał Kamil Stoch przed Dawidem Kubackim. W weekend jednak to Kubacki był górą, a zarówno sobotni jak i niedzielny konkurs zakończył się tak samo. Na pierwszym miejscu Dawid Kubacki, na drugim Kamil Stoch, a na trzecim Piotr Żyła.

Po zawodach Polacy nie mieli jednak dużo czasu na odpoczynek. Mimo że kadra A i B zostały połączone w jedną, 12-osobową grupę, to teraz znów została ona podzielona na dwa zespoły po 6 zawodników. Jeden z nich trenuje w Zakopanem, drugi zaś w Oberhofie.

Nasi skoczkowie chętnie relacjonują to co się u nich dzieje, zarówno Piotr Żyła jak i Kamil Stoch udostępnili niedawno zdjęcie, na którym czołowa trójka naszej kadry wspólnie pozuje pod skocznią w Oberhofie. Teraz jednak Kamil Stoch postanowił nieco bardziej pożartować.

Justyna Żyła przechodzi samą siebie. Ma być w nowym związku, to zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła przechodzi samą siebie. Ma być w nowym związku, to zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

"Wybaczcie, że nie założyłem krawata"

Kamil Stoch postanowił pokazać udostępnić zdjęcie, które tym razem pokazuje perspektywę z górnej części skoczni. Nasz mistrz olimpijski szykuje się na nim do skoku, ale samą sytuację porównał do... pracy w biurze. - Pozdrawiam z biura, wybaczcie że nie założyłem dziś krawata - napisał z przekąsem Kamil Stoch.

Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kara więzienia za jedną wiadomość. Sąd był bezwzględny wobec 23-latka
  2. Naukowcy ogłaszają przełom. Sztuczna skóra doskonała tak samo, jak prawdziwa
  3. Piłkarz Ekstraklasy przekroczył wszelkie granice. Walczył o piłkę i wtedy się zaczęło, sceny jak z ringu (WIDEO)
  4. Wyciekł skład reprezentacji Polski? Wiemy, jak możemy zagrać z Holandią, nie brakuje niespodzianek
  5. Niemcy - Hiszpania. Emocje w spotkaniu na szczycie. Zadecydowała ostatni akacja meczu
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News