Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Grudnia 2020

Na jaw wyszło, ile zarabia Kamil Stoch. Pławi się w luksusach, co za kwota

Kamil Stoch nie pojechał do Rosji, by w Niżnym Tagile wystartować w kolejnych zawodach Pucharu Świata. Nowy sezon rozkręca się z tygodnia na tydzień, a tymczasem kibice skoków narciarskich w Polsce mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądały zarobki ich ulubieńców w minionym sezonie. Dowiedzieliśmy się, ile zarobił Kamil Stoch, a także jego koledzy. Kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy.

  • Kamil Stoch w minionym sezonie zarobił kosmiczne pieniądze
  • Skoczek z Zębu zajął miejsce w czołówce PŚ i wygrał Raw Air
  • Stoch jest jednym z najlepiej zarabiających skoczków świata
  • Wielkie pieniądze zarobili również Dawid Kubacki i Piotr Żyła

Kamil Stoch nie najlepiej zaczął rywalizację w nowym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polski skoczek może jednak być zadowolony ze sposobu, w jakim zakończył rywalizację w kampanii 2019/2020. Choć nie zdobył Kryształowej Kuli, to na jego konto wpłynęła gigantyczna kwota pieniędzy.

Przed chwilą media podały druzgocące wiadomości. Zmarł uwielbiany mistrz olimpijski, był legendą sportuPrzed chwilą media podały druzgocące wiadomości. Zmarł uwielbiany mistrz olimpijski, był legendą sportuCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kamil Stoch zarabia prawdziwą fortunę na skokach narciarskich

Nasi skoczkowie przebywają obecnie w Niżnym Tagile w Rosji, gdzie w weekend odbędą się kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polacy przystąpią do nich w zmienionym składzie po tym, jak świetnie zaprezentowali się w miniony weekend w Kuusamo Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła. Jak informowaliśmy, nasi skoczkowie w obu konkursach znaleźli się w ścisłej czołówce.

Świetnie skakał zwłaszcza Dawid Kubacki, któremu w obu konkursach udało się zająć miejsce na podium. Z dobrej strony pokazali się także wspomniani Żyła i Stoch. Skoczek z Zębu miewa problemy na początku sezonu, ale jego forma idzie w górę.

Stoch już tradycyjnie zaliczany jest do grona faworytów do triumfu w Pucharze Świata. Choć ta sztuka nie udała mu się w ostatnim sezonie, rywalizację w kampanii 2019/2020 może uznać za udaną. Wszystko z powodu wysokich zarobków.

Portalu Skijumping.pl postanowił wziąć pod lupę zarobki naszych reprezentantów w sezonie zakończonym przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa. Jak się okazuje, Kamil Stoch zarobił najwięcej. Duża w tym zasługa jego triumfu w Raw Air, który zagwarantował mu wysoką nagrodę pieniężną.

Właśnie dotarły do nas dramatyczne informacje. Zmarł młody sportowiec, miał dopiero 21 lat, ogromna strataWłaśnie dotarły do nas dramatyczne informacje. Zmarł młody sportowiec, miał dopiero 21 lat, ogromna strataCzytaj dalej


Niewyobrażalne pieniądze za wspaniałe występy dla naszych skoczków, Stoch najlepiej opłacanym Polakiem

Zarobki Kamila Stocha za ubiegły sezon sięgnęły kilkuset tysięcy złotych. Na świetnych skokach lider naszej kadry zbił prawdziwą fortunę. Stoch jest jednym z najlepiej zarabiających skoczków na świecie.

Tylko za starty w sezonie 2019/2020 konto naszego mistrza powiększyło się o aż 738 tysięcy złotych! Triumf w skandynawskim cyklu Raw Air zagwarantował Stochowi wypłatę w kwocie 60 tysięcy złotych. Tylko trzech zawodników zarobiło więcej od Polaka.

Najwięcej pieniędzy otrzymał oczywiście triumfator Pucharu Świata Stefan Kraft. Przed Kamilem Stochem na liście najlepiej zarabiających znaleźli się jeszcze Ryoyu Kobayashi i Karl Geiger. Inni reprezentanci Polski również nie mogą narzekać na zarobki.

Dawid Kubacki, który jest najlepiej zarabiającym Polakiem tuż za Kamilem Stochem, wzbogacił się aż o 662 tysiące złotych. Nieco mniej zgarnął za miniony sezon Piotr Żyła. Ulubieniec polskich kibiców zarobił około 300 tysięcy złotych.

Źródło: Skijumping.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News