Kamil Stoch
JURE MAKOVECAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Czerwca 2020

Kamil Stoch ma duży problem. Lekarz reprezentacji Polski ujawnił skrywany fakt, o którym się nie mówiło

Kamil Stoch i reszta zawodników naszej kadry A skoczków narciarskich pod koniec maja wznowiła treningi na skoczni w Szczyrku. Zawodnicy mogli oddać pierwsze po kilkutygodniowej przerwie skoki. Dzięki wypowiedzi lekarza reprezentacji Aleksandra Winiarskiego dowiedzieliśmy się, że Stoch z powodu pandemii i obostrzeń przez nią wprowadzonych ma poważne problemy. 

Kamil Stoch być może jest zawodnikiem, któremu najtrudniej jest znieść czas pandemii koronawirusa. Okazało się, że lider naszej kadry podlega specjalnym zasadom na czas zgrupowania w Szczyrku.

Oficjalnie. Powrót Serie A już w czerwcu. Na początek zobaczymy wielki klasykOficjalnie. Powrót Serie A już w czerwcu. Na początek zobaczymy wielki klasykCzytaj dalej


Kamil Stoch i reszta kadry trenowali w Szczyrku

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pierwszy tego typu przypadek na świecie. Ponowne zakażenie koronawirusem
  2. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas jesienią. Czarny scenariusz zaczyna się spełniać

Polska reprezentacja skoczków narciarskich jako jedna z pierwszych drużyn narodowych mogła ponownie wrócić do grupowych treningów po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Zawodnicy zgromadzili się w Szczyrku, by na miejscowej skoczni oddać pierwsze skoki od czasu zakończenia startów w sezonie Pucharu Świata 2019/2020.

By zgrupowanie było możliwe, wprowadzono szereg zasad bezpieczeństwa, o których opowiedział nieco więcej lekarz polskiej kadry Aleksander Winiarski. Zawodnicy owszem, trenują razem, jednak nie mają kontaktu z nikim spoza sztabu reprezentacji. Hotel, w którym przebywają, został zarezerwowanych wyłącznie dla nich, a liczba obecnego na miejscu personelu ograniczona do minimum.

Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechaćKolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechaćCzytaj dalej


Lider reprezentacji musi się zmierzyć z trudną sytuacją

Najbardziej zaniepokoić kibiców może jednak wypowiedź doktora Winiarskiego dotycząca Kamila Stocha. Lider naszej reprezentacji jest podobno skrupulatnie izolowany od mediów, członków swojej rodziny, a możliwe, że nawet innych zawodników. Taka sytuacja na pewno nie działa pozytywnie na psychikę polskiego zawodnika, który wygląda na to, że w samotności musiał świętować niedawne 33. urodziny. Stoch i tak żyje z ciągłą presją ze strony kibiców i dziennikarzy.

Aleksander Winiarski wyznał również, że Polski Związek Narciarski planował zorganizować dla trójki naszych najlepszych skoczków, a więc Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyły zgrupowanie za granicą, jednak pomysł upadł z uwagi na wciąż niepewną sytuację związaną z pandemią.

Źródło: Otopress.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szykuje się bieda w sklepach? Zmiany widoczne gołym okiem na półkach w Biedronce i Lidlu
  2. Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Jakub Rzeźniczak znów zdradził! Partnerka to potwierdza
  4. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV (TRANSMISJA)
  5. Oficjalnie. Mariusz Wlazły odchodzi ze Skry Bełchatów. Legendarny siatkarz w nowym klubie
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News