Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Sierpnia 2020

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy

Kamil Stoch jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców za sprawą wielkich sukcesów, jakie udało mu się osiągnąć na skoczniach narciarskich całego świata. Kibice uwielbiają śledzić poczynania swojego ulubieńca podczas zawodów, ale chcą także znać szczegóły z jego życia prywatnego. Choć dzięki mocy mediów społecznościowych fani mogą być blisko swojego idola, mało który z nich zdawał sobie sprawę, z kim spokrewniony jest skoczek z Zębu. 

Kamil Stoch w ostatnich latach stał się jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców. Kibice z chęcią śledzą kolejne zawody z udziałem mistrza i równie chętnie poznają szczegóły z jego życia prywatnego. Mogą sobie jednak nie zdawać sprawy, z kim jest spokrewniony lider kadry skoczków.

W nocy lekarze przekazali wiadomości ws. stanu zdrowia kolarza. Na ich słowa czekały tysiące PolakówW nocy lekarze przekazali wiadomości ws. stanu zdrowia kolarza. Na ich słowa czekały tysiące PolakówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"


Kamil Stoch jest ulubieńcem polskich kibiców

W dzisiejszych czasach dzięki mediom społecznościowym kibice mają znacznie bardziej ułatwiony kontakt ze swoimi ulubionymi gwiazdami sportu niż jeszcze przed kilkoma latami. Dzięki regularnie publikowanym treściom fani mogą znacznie lepiej poznać zawodników, którym kibicują podczas zawodów rozgrywanych na światowych arenach. Jednym z najbardziej popularnych zawodników wśród polskich sympatyków sportu jest Kamil Stoch.

Lider naszej kadry skoczków w ostatnich latach osiągnął wielkie sukcesy na najważniejszych imprezach i można powiedzieć, że stał się następcą kochanego przez Polaków Adama Małysza. Każdy występ Stocha na skoczni śledzą tysiące kibiców, a to samo tyczy się jego życie prywatnego.

Zbigniew Boniek. Kariera pełna sukcesów, nieustająca sympatia PolakówZbigniew Boniek. Kariera pełna sukcesów, nieustająca sympatia PolakówCzytaj dalej


Fani będą zaskoczeni historią krewnego Kamila Stocha

Fani zdążyli już dobrze poznać kulisy życia swojego ulubionego skoczka. Wielokrotnie dawali wyrazy sympatii wobec Stocha i jego małżonki Ewy Bilan-Stoch. Nie wszyscy wiedzą jednak, że nasz mistrz spokrewniony jest z osobą, która dokonała rzeczy wielkiej. Dziadek Kamila Stocha, Franciszek, podczas II wojny światowej trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego w Płaszowie.

Krewnemu Kamila Stocha udało się dokonać niebywałej rzeczy i uciec skutecznie z nazistowskiego obozu znajdującego się na terenie Krakowa. Pan Franciszek po wydostaniu się z rąk niemieckich okupantów pieszo dotarł do Zakopanego. Niesamowity wyczyn i walka o wolność świadczą o wielkim harcie ducha. Najlepszy obecnie skoczek polskiej reprezentacji ma piękny wzór do naśladowania, a jego rodzina twierdzi, że to właśnie po swoim dziadku odziedziczył odwagę i energię.

Źródło: Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieje się, rząd wykorzystując walkę z koronakryzysem wprowadzi nowe prawo dot. mieszkań? Dziennikarze docierają do faktów, chodzi o wielką zmianę
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News