Kamil Stoch
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Października 2020

Dom Kamila Stocha wygląda jak prawdziwy pałac. Odebrało nam mowę, gigantyczna posiadłość jak z bajki (FOTO)

Kamil Stoch należy do najlepszych polskich sportowców, dlatego nie może dziwić, że może pozwolić sobie na dom jak z marzeń. Nasz wybitny zawodnik posiada dom niemalże jak z bajki, zachwycają się nim wszyscy kibice. Fotografie przedstawiające dom Kamila Stocha wyszły na jaw niedawno i błyskawicznie sprawiły, że oniemieliśmy.

Kamil Stoch jest jednym z najważniejszych postaci polskiego sportu. Mimo że Polak jest już po 30. to nadal z wielką klasą reprezentuję Polskę na najważniejszych zawodach w skokach narciarskich na świecie. Odpoczynek od sportu mistrz olimpijski może znaleźć w swoim domu w Zębie pod Zakopanym. To na jaką inwestycję pozwolił sobie polski skoczek budzi wielką zazdrość. Posiadłość sportowca kosztowała fortunę i jest praktycznie najważniejszym punktem na mapie małej wsi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, aż nas zatkało. To prawdziwa legenda polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, aż nas zatkało. To prawdziwa legenda polskiego sportuCzytaj dalej

Kamil Stoch zbudował sobie prawdziwy pałac. Pamiętał o historii regionu

Stoch, który od dziecka związany jest z górami i skokami narciarskich postanowił wystawić sobie pałac w iście góralskim stylu. Dom postawiony został metodą z użyciem płazów. Postawienie tak dużego domu wymagało wielkiego wysiłku architektów, którzy przyznawali w rozmowie z mediami, że zbudowanie domu było bardzo ciężkim zadaniem.

- Stworzenie takiej konstrukcji jest niezmiernie trudne i niewielu cieśli potrafi poradzić sobie z precyzją takiego wykonania. Kamieniarka ułożona z kilkutonowych głazów także stanowi o atrakcyjności budowli. Wszystkie elementy to rękodzieło i praca lokalnych artystów - mistrzów, z którymi z przyjemnością współpracuję - powiedział jeden z najbardziej uznanych polskich architektów.

Poznajecie mężczyznę na zdjęciu? Po latach został jednym z najbardziej znanych polskich sportowców, kochały go milionyPoznajecie mężczyznę na zdjęciu? Po latach został jednym z najbardziej znanych polskich sportowców, kochały go milionyCzytaj dalej

Dom Stocha jest prawdziwą ozdobą okolicy

Nie dość, że dom jest wielki, a jego wielkość zajmuje cztery kondygnacje, to sama jego budowa była cały czas podglądana przez mieszkańców Wsi, którzy do końca nie wierzyli, że polski mistrz ma aż taki rozmach. Trzeba przyznać, że tak pięknej, góralskiej chaty nie powstydziłby się autor stylu zakopiańskiego - Stanisław Witkiewicz.

Sami mieszkańcy Zębu są bardzo dumni z domu skoczka, ponieważ cały czas do małej miejscowości przyjeżdzają kibice i miłośnicy sportu, którzy chcą zobaczyć posiadłość na własne oczy,

Kamil Stoch

Kamil Stoch

fot. Youtube.com/Podróże Polskie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć, chciała zrobić zdjęcie. Jej ciało nie było w całości, gdy je znaleźli
  2. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News