Kamil Stoch
instagram.com/kamilstoch
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Czerwca 2020

W Polsce powstanie skocznia imienia Kamila Stocha? Sportowiec postawił jeden, ważny warunek

Kamil Stoch miałby dostać skocznie narciarską swojego imienia? Ostatnimi czasy w mediach trwa dyskusja, czy należałoby upamiętnić karierę polskiego mistrza nazwaniem skoczni narciarskiej jego imieniem. Okazuje się, że sam skoczek nie miałby nic przeciwko. Trzeba zrealizować tylko jeden, postawiony przez niego warunek.

Kamil Stoch może się doczekać wyjątkowego upamiętnienia. Ostatnio pojawił się pomysł, aby jedną ze skoczni narciarskich w Polsce nazwać imieniem najwybitniejszego skoczka narciarskiego w historii polskiego sportu. To sprawy się odniósł sam Kamil Stoch, który powiedział, że jest za tym, aby pomysł zrealizować. Zgodzi się on jednak na użyczenie swojego imienia i nazwiska pod jednym warunkiem.

Robert Lewandowski jak profesjonalny sprinter. Niemcy zmierzyli jego prędkośćRobert Lewandowski jak profesjonalny sprinter. Niemcy zmierzyli jego prędkośćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Wiemy jak będzie wyglądał długi weekend w Polsce. Wielu będzie zachwyconych, świetnie

Kamil Stoch może zostać wyróżniony w wyjątkowy sposób. Pomysł skoczni narciarskiej jego imienia coraz bliższy realizacji

Z racji tego, że Kamilowi Stochowi nie zostało już dużo lat kariery sportowej, to coraz częściej pojawiają się pomysły, jak uczcić karierę skoczka, na którą składają się tytuły mistrza świata, ale także olimpijskie złota. Pomysł skoczni im. Kamila Stocha byłby pięknym gestem, który skoczek jest w stanie przyjąć. Wszystko jednak pod jednym warunkiem.

- Nie myślę o tym, żeby ktoś wybudował skocznię i nazwał ją moim imieniem. Nie chciałbym, żeby obecne obiekty zostały przekształcone. Jeżeli kiedyś powstanie nowa skocznie, to czemu nie - powiedział Stoch w rozmowie z serwisem skijumping.pl.

Tak w piłkę gra 5-letni synek Sławomira Peszki. To niesamowite, ile już potrafi (WIDEO)Tak w piłkę gra 5-letni synek Sławomira Peszki. To niesamowite, ile już potrafi (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Stoch byłby trzecim skoczkiem w historii z własną skocznią

Pomysł nadania imienia Kamila Stocha jednemu z obiektów sportowych wydaje się właściwym uhonorowaniem skoczka, zważając na to, że w Polsce ledwie dwóch sportowców doczekało takiego zaszczytu i były to postaci równie wybitne, co obecny członek reprezentacji Polski.

Zważając na to, że obiekt w Wiśle nosi imię Adama Małysza, a zakopiańska skocznia jest już nazwana imieniem Stanisława Marusarza, to niewykluczone, że polski skoczek doczeka się tak pięknego uhonorowania swojej kariery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Remont domu lepiej zgłoś, inaczej mogą być kłopoty. Zanim zaczniesz, sprawdź czy nie grozi ci nawet 5 tys. zł kary
  2. Systemy śledzenia wykorzystywane podczas pandemii mogą zostać z nami na dłużej. Eksperci ostrzegają
  3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
  4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
  5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News