Kamil Stoch LGP
GEORG HOCHMUTH/AFP/East News
Autor Łukasz Kowalski - 7 Lipca 2020

Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczków

Kamil Stoch razem z pozostałymi reprezentantami Polski przygotowuje się do startu nowego sezonu. Polacy obecnie przebywają w Austrii, gdzie szlifują formę przed Letnim Grand Prix. Austriacka federacja przekazała fatalne dla skoczków informacje, które zaburzą ich plan startów przed rozpoczęciem sezonu zimowego Pucharu Świata.

Kamil Stoch i jego koledzy z reprezentacji obecnie w przebywają na obozie przygotowawczym w austriackim Villach. Polak już podczas zgrupowań w Polsce prezentował bardzo wysoką formę. Treningi reprezentacji Polski w Wiśle miał okazję obserwować prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz, który w rozmowie z portalem skijumping.pl zdradził informacje na temat skoków naszych reprezentantów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny incydent podczas treningu. 16-letni piłkarz został trafiony piorunem
  2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy
Media przekazują wstrząsające wiadomości. Zmarł kultowy gwiazdor, idol tysięcy osób, fani w żałobieMedia przekazują wstrząsające wiadomości. Zmarł kultowy gwiazdor, idol tysięcy osób, fani w żałobieCzytaj dalej

Kamil Stoch otrzymał złe informacje z Austrii

- Reprezentacja ćwiczyła w Wiśle przez cztery dni. Zgrupowanie dobiegło końca w czwartek, kiedy wszyscy otrzymali informację o negatywnych wynikach testów na koronawirusa. Pozytywne informacje na temat stanu zdrowia wywołały uśmiechy na twarzach kadrowiczów. Wszyscy byli rozluźnieni, pełni energii i skorzy do rozmów - zdradził Wąsowicz.

- Jestem pod wrażeniem dyspozycji Kamila Stocha. Niektóre z jego prób są niemal perfekcyjne, z pięknym lotem i nienagannym lądowaniem - zdradził w rozmowie z portalem zarządca skoczni w Beskidach. Wąsowicz zdradził, że doskonałą formę prezentuje także Piotr Żyła, który przeskoczył skocznię im. Adama Małysza w Wiśle.

Zawodnicy reprezentacji Polski przygotowują się do rozpoczęcia cyklu Letniego Grand Prix. Sezon LGP ma rozpocząć się 22 sierpnia od konkursu w Wiśle. W terminarzu potwierdzonym podczas posiedzenia Rady FIS przewidziano osiem konkursów letniego cyklu. We wtorek Kamil Stoch i koledzy usłyszał, że do jednego z konkursów jednak nie dojdzie.

Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życieZnany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życieCzytaj dalej

Kamil Stoch nie weźmie udziału w konkursie w Austrii

Austriacka federacja narciarska poinformowała, że z powodu zagrożenia epidemicznego wywołanym koronawirusem konkurs w Hinzenbach nie dojdzie do skutku. Związek w Austrii zdecydował się odwołać wszystkie zawody organizowane do 4 października. Konkurs w ramach LGP w austriackim Hinzenbach miał się odbyć 27 września.

- Niestety, pandemia jest nadal ukrytym zagrożeniem dla ogólnego stanu zdrowia - przekazały władze austriackiego związku za pomocą telewizji ORF. W związku z decyzją Austriaków sezon Letniego Grand Prix skurczył się do siedmiu konkursów. Skoczków będą gościć obiekty w Wiśle, Szczuczyńsku, Czajkowskiem, Klingenthal.

Letnie Grand Prix potrwa od 22 sierpnia do 3 października.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskoczeń przy bankomatach ciąg dalszy. Nie tylko nowe banknoty wywołały poruszenie, NBP rozwiewa wątpliwości
  2. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News