Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Marca 2020

Kamil Stoch złożył paniom urocze życzenia na Dzień Kobiet. Jedną wyróżnił w szczególny sposób (WIDEO)

Kamil Stoch razem z resztą naszej kadry skoczków przebywa obecnie w Oslo, gdzie od piątku trwa rywalizacja w konkursach cyklu Raw Air. Mimo natłoku zajęć i czekającego kolejnego konkursu nasz mistrz znalazł chwilę, by w dniu kobiet złożyć życzenia przedstawicielkom płci pięknej.

Kamil Stoch nie może narzekać na brak zajęć podczas pobytu w Norwegii. Za nami już piątkowe kwalifikacje do konkursu indywidualnego zaplanowanego na dzisiaj oraz konkurs drużynowy, w którym Stoch razem z kolegami zaprezentowali się bardzo dobrze, choć ostatecznie zajęli najbardziej pechowe dla sportowca miejsce, bowiem czwarte. Podium było bardzo blisko, ale minimalnie lepsi okazali się Słoweńcy.

Kontrowersyjna wygrana Szpilki. Dyrektor TVP przeprasza, eksperci mówią o największej kompromitacji w historii (WIDEO)Kontrowersyjna wygrana Szpilki. Dyrektor TVP przeprasza, eksperci mówią o największej kompromitacji w historii (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Stoch z szansami na zwycięśtwo w niedzielnym konkursie

Przed nami niedzielny konkurs indywidualny Pucharu Świata. Faworytów do zwycięstwa jest wielu. Warto wskazać, że podczas wczorajszych zawodów drużynowych, kilku zawodników uzyskało bardzo zbliżone rezultaty, co świadczy o wyrównanym poziomie i rywalizacji o każdy punkt klasyfikacji generalnej. Wśród głównych kandydatów do końcowego triumfu można wymienić lidera Raw Air po dwóch dniach Constantina Schmida, Stefana Krafta czy reprezentanta gospodarzy i wczorajszych zwycięzców Johanna Andre Forfanga. Nie zapominajmy, że krwi wszystkim może napsuć również nasz mistrz, Kamil Stoch, który wczoraj prezentował się świetnie i zaliczył duży awans w klasyfikacji cyklu.

Wielka sensacja w walce Adama Kownackiego. Kibice przecierali oczy ze zdumienia (WIDEO)Wielka sensacja w walce Adama Kownackiego. Kibice przecierali oczy ze zdumienia (WIDEO)Czytaj dalej

Piękny gest polskiego zawodnika

Póki co jednak Kamil Stoch postanowił na chwilę oderwać się od przygotowań do kolejnego występu i z okazji dnia kobiet, złożyć życzenia wszystkim paniom.


- Wszystkim paniom chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim uśmiechu na Waszych twarzach, bo z uśmiechem każda kobieta jest piękna. Specjalne życzenia dla jednej, najlepszej kobiety na świecie, która jest mi najbliższa. Oczywiście dla mojej żony - powiedział skoczek na nagraniu udostępnionym na profilu Raw Air

Kamil Stoch zachował się jak prawdziwy dżentelmen, a skierowanie specjalnych życzeń w kierunku małżonki, czyni jego gest jeszcze bardziej uroczym. Brawo!

Nasz reprezentant nie był jedynym z zawodników światowej czołówki, który postanowił za pomocą profilu Raw Air pozdrowić świętujące dziś panie. Życzenia z okazji ich święta złożyli także: Peter Prevc, Daniel Andre Tande , a także trener kadry Norwegii Alexander Stoeckl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News