Kamil Stoch
ERWIN SCHERIAU/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 8 Września 2020

Wiemy kiedy Kamil Stoch powalczy o mistrzostwo Polski. PZN już wszystko zaakceptował

Kamil Stoch już w październiku będzie miał okazję wywalczyć kolejny tytuł mistrza kraju. Polski Związek Narciarski zaktualizował harmonogram mistrzostw Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej seniorów. Do zmiana doszło z powodu kolizji w terminarzu z Letnim Pucharem Kontynentalnym. Ponadto podjęto decyzję o odwołaniu kilku innych zawodów.

Pierwotnie PZN zaplanował letnie mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej seniorów na 10-11 października. Jednak w związku z pandemią koronawirusa w kalendarzach międzynarodowych zaszły zmiany, które wymagały pewnych korekt również w terminarzu zawodów wewnątrzkrajowych. Dlatego impreza musiała zostać przesunięta na inny termin, aby nie kolidować z Letnim Pucharem Kontynentalnym w Rasnovie. Oznacza to, że Kamil Stoch i reszta naszych skoczków o medale powalczą kilka dni później.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

Kamil Stoch powalczy o mistrzostwo Polski

Jak ogłosił PZN, mistrzostwa Polski w skokach i kombinacji norweskiej seniorów na igielicie w Szczyrku zostaną rozegrane w dniach od 17 do 18 października. Do rywalizacji przystąpią zarówno panie jak i panowie, a na starcie nie powinno zabraknąć najważniejszych zawodników naszej kadry, takich jak: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła.

Przejęta Sara Boruc czeka na wyniki poważnego badania. Przejęta Sara Boruc czeka na wyniki poważnego badania. "Staram się być dobrej myśli, chociaż nie jest łatwo"Czytaj dalej

Zmiany dotyczą również innych zawodów

Niestety, ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego PZN, oprócz zawodów Letniego Pucharu Bieszczad, zmuszony był również odwołać Puchar Tatr, który miał zostać rozegrany na małych obiektach w Chochołowie. Do rywalizacji mieli przystąpić najmłodsi zawodnicy, co stanowiłby większe ryzyko niż organizacja konkursu dla seniorów.

Dobrą wiadomością jest fakt, że zagrożone nie są dwa etapy letniej edycji LOTOS Cup. Te zawody również zostaną rozegrane na kompleksie skoczni Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku.

Źródło: skijumping.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość od ING. Bank wprowadza kluczową zmianę, skorzystać będzie mogło więcej osób
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News