Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Września 2020

Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów

Kamil Stoch jest jednym z najlepszych skoczków narciarskich w historii Polski i cieszy się ogromną popularnością. Setki tysięcy kibiców zasiadają przed telewizorami, by dopingować sympatycznego lidera naszej kadry. Niewielu z nich wie jednak, że początki Stocha na skoczni nie były łatwe, a skoczek przeżył w dzieciństwie traumatyczne zdarzenie. 

Kamil Stoch zalicza się do najpopularniejszych sportowców w Polsce, a jego każdy krok na skoczni, jak i poza nią śledzą z zaciekawieniem setki tysięcy kibiców. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że początki reprezentanta Polski w skokach narciarskich były trudne, a sam skoczek przeżył jako mały chłopiec dramat.

Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Kamil Stoch wyjawił nieznaną kibicom prawdę

Polscy kibice skoków narciarskich mieli okazję w ostatnich tygodniach ponownie oglądać swoich ulubieńców podczas międzynarodowych zawodów. Odbyły się pierwsze od wybuchu pandemii koronawirusa konkursy Letniej Grand Prix, podczas ktorych najlepsi zawodnicy naszej kadry zdeklasowali konkurencję. W Wiśle dwukrotnie wygrał Dawid Kubacki, a tuż za nim uplasował się Kamil Stoch.

Następną okazją do śledzenia występów Kamila Stocha i spółki będą mistrzostwa Polski, które właśnie otrzymały oficjalną datę organizacji. Rywalizacja wśród panów, jak i pań, odbędzie się w dniach 17-18 października w Szczyrku. Tęskniący za regularnymi występami swojego ulubionego zawodnika fani, chętnie śledzą jego aktywność w mediach społecznościowych i z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji na jego temat. Nie każdy wie jednak, że początki Kamila Stocha na skoczni nie były łatwe.

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićTak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićCzytaj dalej


Skok w dzieciństwie Stocha mógł skończyć się tragedią

Kamil Stoch rozpoczął treningi na skoczni w bardzo młodym wieku. Sam skoczek przekonuje, że pierwszy skok oddał w wieku zaledwie pięciu lat, na specjalnie usypanej górce nieopodal swojego domu. Jakiś czas temu w rozmowie z portalem skijumping.pl wspominał, że na początku przygody ze skokami, było mu bardzo ciężko. Wyznał także, że jego pierwsza próba na skoczni mogła skończyć się dramatycznie.

- Kiedy pierwszy raz zasiadłem na belce, miałem za duży kask, który zaraz po tym, jak ruszyłem w dół, osunął mi się na oczy, ograniczając widoczność do minimum. Pamiętam, jak na sekundy straciłem grunt pod nogami i moment, kiedy go odzyskałem. Na szczęście udało mi się utrzymać równowagę i bezpiecznie wyhamować. - powiedział nasz mistrz. Na całe szczęście Kamil Stoch opanował sytuację i uniknął poważnego wypadku.

Źródło: natemat.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 82-latek perfidnie oszukany przez naciągaczy. Stracił ponad 60 tys. zł
  2. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News