Kamil Stoch zarobki
Instagram -Kamil Stoch
Autor Łukasz Kowalski - 11 Lipca 2020

Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona

Kamil Stoch jest jednym z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich, którzy wciąż startują w Pucharze Świata. Dobre wyniki Polaka przekładają się na jego zarobki. Stoch dzięki zarobionym na skoczni pieniądzom mógł otworzyć własny biznes. We wszystkim skoczka wspiera jego żona.

Kamil Stoch już stał się częścią historii polskiego sportu. Skoczek zdobył trzy złote medale olimpijskie, a do tego zdobył tytuł mistrza świata i dwie Kryształowe Kule. Dobre występy na skoczni przekładają się na konkretne zarobki. Polak dzięki zwycięstwom w kolejnych konkursach dorobił się małej fortuny, którą postanowił wykorzystać.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Rewelacyjny przepis na mielone, niesamowity smak dzięki jednemu, tajemnemu składnikowiAnna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Rewelacyjny przepis na mielone, niesamowity smak dzięki jednemu, tajemnemu składnikowiCzytaj dalej

Kamil Stoch prowadzi dochodowy biznes

Stoch należy do tej grupy sportowców, którzy nie wydają wszystkich zarobionych pieniędzy. Polak świadomy tego, jak krótka jest kariera sportowca. Zarobione przez siebie pieniądze trzykrotny mistrz olimpijski postanowił zainwestować w założoną przez siebie firmę. Mało kto wie jaki biznes otworzył Stoch.

Lider kadry polskich skoczków w 2015 roku postanowił wejść ze swoją firmą na rynek odzieżowy. Pod nazwą jego firmy "Kamiland" kryje się kolekcja ubrań, czapek i gadżetów sygnowanych imieniem Kamila Stocha. Zawodnik w jednym z wywiadów przyznał, że on także odpowiada za projektowanie rzeczy, które można kupić w jego sklepie.

- Wspólnie z grupą zaufanych elfów aktywnie biorę udział w powstawaniu każdego z produktów. Rysuję (nie chcielibyście tego widzieć), dobieram kolory (słuchając tych, co czują trendy), mierzę, zmieniam, komentuję, podziwiam, zatwierdzam. I wyjątkowo chętnie daję się fotografować - możemy przeczytać na stronie internetowej sklepu.

Kulisy rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata wyszły na jaw. Znajomy pary dolał oliwy do ognia, mocne słowaKulisy rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata wyszły na jaw. Znajomy pary dolał oliwy do ognia, mocne słowaCzytaj dalej

Żona pomaga Stochowi w biznesie

Polski mistrz olimpijski podkreśla, że w prowadzeniu biznesów bardzo pomaga mu jego żona Ewa Bilan-Stoch. Partnerka trzykrotnego mistrza olimpijskiego to prawdziwa bizneswoman. Mnogość jej pasji odzwierciedla się w jej działaniach. Znana jest jako fotograf, pedagog, menedżerka, założycielka agencji marketingu i klubu sportowego, judoczka oraz projektantka.

Ewa Bilan-Stoch szczególnie mocno pomaga swojemu mężowi w założonym przez niego klubie Eve-nement Ski Jumping Team. To właśnie żona skoczka odpowiada za wizerunek i kontakty marketingowe męża ze sponsorami. Stoch startuje w barwach własnego klubu od momentu jego założenia, czyli od 2014 roku.

Klub głównie zajmuje się szkoleniem młodych adeptów skoków narciarskich w wieku od 7 do 11 lat. - Dla piętnastu chłopców pracuje kilka osób i każdy z nas oddaje temu czas, swoje umiejętności i przede wszystkim serce - podkreśla Stoch na stronie internetowej klubu. - Staramy się by klub działał na najwyższym poziomie. Pomimo trudnych początków i prób zniechęcenia, gdybyśmy mieli się cofnąć do podjęcia decyzji o rozpoczęciu takiej działalności, zrobilibyśmy dokładnie to samo - zaznaczył.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News