Kamil Stoch wpis
FABRICE COFFRINI/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 12 Stycznia 2020

Kamil Stoch zabrał głos po wczorajszym sukcesie. Komentarz naszego mistrza zdobył gigantyczną popularność

Kamil Stoch osiągnął niemały sukces podczas wczorajszego konkursu na skoczni w Predazzo. Polak zajął 4. miejsce w konkursie, po czym opublikował zabawne zdjęcie na Instagramie. Jego wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Kamil Stoch zdecydowanie może być dumny ze swojego wyniku podczas wczorajszego konkursu Pucharu Świata w Predazzo. Co prawda znów nie był on najlepszym z Polaków, jednak tym razem wynikało to z tego, że zarówno Piotr Żyła, jak i Dawid Kubacki spisali się znakomicie. Ostatecznie Kamil Stoch zajął czwarte miejsce i nie ukrywał, że jest zadowolony z tego rezultatu.

Po zakończeniu konkursu ukazał się wpis ze strony naszego mistrza olimpijskiego. Postanowił on zamieścić go na Instagramie, dzieląc się z wszystkimi fanami fotografią z ostatnich zawodów Pucharu Świata. Jego słowa spotkały się z ogromnym rozgłosem.

Dawid Kubacki po raz piąty z rzędu na podium. Dawid Kubacki po raz piąty z rzędu na podium. "Mam w sobie jeszcze wiele rezerwy"Czytaj dalej

Kamil Stoch pokazał, że wciąż ma szanse na sukces

Wczorajszy konkurs Pucharu Świata w Predazzo stał na wysokim poziomie, jeżeli chodzi o występy naszych reprezentantów. Wielu z nich pokazało się z naprawdę dobrej strony i na dobrą sprawę żaden z nich nie może wstydzić się swojego rezultatu. Szczególnie dumni możemy być z Piotra Żyły, Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce, a dwaj ostatni nawet w pierwszej piątce zawodów.

Szczególnie cieszy nas także to, że Kamil Stoch w końcu przełamał swój kryzys i udowodnił, że wciąż stać go na osiąganie dobrych rezultatów w Pucharze Świata i na rywalizację z najlepszymi na świecie. Nasz mistrz olimpijski pokazał, że nadal stać go na bardzo wiele i że nigdy nie należy go skreślać.

Kamil Stoch zamieścił popularny wpis

Tuż po zakońćzeniu konkursu w sieci pojawił się wpis zamieszczony przez Kamila Stocha, który w krótki, lecz zabawny sposób skomentował swoją postawę na tegorocznych zawodach Pucharu Świata.

- Ja się tak czaję - dzień dobry - napisał do swoich fanów na Instagramie Kamil Stoch. Wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem i momentalnie zyskał blisko 30 tysięcy polubień w serwisie społecznościowym.

Nasz mistrz z pewnością chce przekazać wszystkim, że wciąż czai się na kolejne zwycięstwa w Pucharze Świata. Na pewno nie należy go skreślać w kontekście dalszej rywalizacji wśród skoczków.

Kamil Stoch zdjęcie

fot. FABRICE COFFRINI/AFP/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Puchar Świata w skokach. Awans Polaków w klasyfikacji generalnej, wielki sukces
  2. Krzysztof Piątek na dłużej na ławce Milanu. Zlatan Ibrahimović pokazał prawdziwą klasę
  3. Polski wieczór na skoczni w Predazzo. Wybitne skoki polskich skoczków, niesamowite wyniki
  4. Rywal Dawida Kubackiego zdyskwalifikowany. Sędziowie byli bezlitośni
  5. Drugi transfer Legii Warszawa staje się faktem. Wojskowi osłabiają rywala z Ekstraklasy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News