Kamil Stoch koniec
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 12 Marca 2020

Kamil Stoch zakończy karierę już w tym roku? Skoczek udzielił zadziwiającej wypowiedzi

Kamil Stoch kilka tygodni temu udzielił niepokojącej wypowiedzi, która zaskoczyła wielu kibiców. Teraz usłyszeliśmy rozwinięcie jego dość niepokojącej myśli. Po dzisiejszych słowach pojawiło się jeszcze więcej spekulacji.

Kamil Stoch od wielu lat występuje na bardzo wysokim poziomie. Eksplozja jego formy nastąpiła w okolicach jego triumfów na igrzyskach olimpijskich w Soczi, a od tego czasu pozostaje on niezmiennie naszym najlepszym skoczkiem. Dopiero w tym sezonie jego formę przykrył Dawid Kubacki, który sensacyjnie sięgnął po zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

Coraz więcej osób zastanawia się nad tym, kiedy Kamil Stoch ogłosi koniec swojej wielkiej kariery. Z pewnością nie zalicza się on już do najmłodszych zawodników, choć z drugiej strony starsi od niego byli w stanie osiągać gigantyczne sukcesy. Dzisiejsza wypowiedź Polaka z pewnością może zaniepokoić kibiców.

Polscy skoczkowie nie mogą wrócić do domu. Koszmarna sytuacja Stocha, Kubackiego i ekipyPolscy skoczkowie nie mogą wrócić do domu. Koszmarna sytuacja Stocha, Kubackiego i ekipyCzytaj dalej

Kamil Stoch zakończy karierę?

Pod koniec lutego Kamil Stoch został zapytany o to, kiedy najprawdopodobniej nadejdzie zakończenie jego przygody ze skokami narciarskimi. Polak pojawia się na największych skoczniach i rywalizuje z najlepszymi już od wielu lat, jednak z pewnością nadal mógłby dalej osiągać sukcesy. Wszystko w tym momencie zależy już od tego, co sam sobie postanowi.

Wcześniej Kamil Stoch twierdził, że musi zakończyć obecny sezon, a dopiero wtedy zamierza zastanowić się nad swoją przyszłością. Dzisiaj w rozmowie z portalem skijumping.pl nasz reprezentant ponownie zabrał głos w sprawie, która elektryzuje kibiców już od dłuższego czasu.

Polscy piłkarze nie mogą wrócić do ojczyzny z Włoch. Kluby nie chcą udzielić im zgodyPolscy piłkarze nie mogą wrócić do ojczyzny z Włoch. Kluby nie chcą udzielić im zgodyCzytaj dalej

Kamil Stoch udzielił zaskakującej wypowiedzi

- Na razie to tak naprawdę nie wiadomo, co będzie jutro. Pożyjemy, zobaczymy - stwierdził wprost Kamil Stoch.

Najprawdopodobniej kibice będą mogli obejrzeć kolejne występy naszego mistrza dopiero w letnim sezonie. Dziś dowiedzieliśmy się bowiem o zakończeniu rozgrywek Pucharu Świata, w których Stoch zajął 5. miejsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News