Kamil Stoch koniec kariery
GEIR OLSEN/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2020

Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan

Kamil Stoch postanowił opowiedzieć o tym, co zamierza robić po zakończeniu kariery. Jeszcze niedawno pojawiały się plotki o jego możliwym pożegnaniu ze sportem. Mistrz olimpijski w jasny sposób odpowiedział na te doniesienia.

Kamil Stoch z pewnością będzie mieć wiele możliwości po zakończeniu kariery profesjonalnego skoczka. Wielu zastanawiało się, czy mistrz olimpijski podąży drogą Adama Małysza i po pożegnaniu się ze skoczniami będzie chciał realizować swoje marzenia w tak efektowny sposób, jak właśnie Małysz. Wszyscy pamiętają przecież udział naszego byłego skoczka w Rajdzie Dakar.

Nasz mistrz olimpijski postanowił w końcu zdradzić, jaki jest jego plan na dalsze życie po zakończeniu kariery jako skoczek narciarski. Wiele osób nie kryje zdziwienia po słowach naszego reprezentanta. Słowa Kamila Stocha niewątpliwie mogą wywoływać zdziwienie u kibiców, którzy nie wyobrażali go sobie poza reprezentacją Polski, dla której miałby pracować nawet po latach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zginął pod własnym domem w WielkanocPolscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zastrzelony pod własnym domem w WielkanocCzytaj dalej

Kamil Stoch ma swój plan

Kamil Stoch wypowiedział się dla Przeglądu Sportowego na temat ostatnich tygodni. Nasz skoczek wielokrotnie mówił w trakcie sezonu, że musi przemyśleć swoje dalsze udziały w Pucharze Świata, ale ostatecznie zdradził, że jeszcze nie zamierza żegnać się z rywalizacją na najwyższym poziomie i chce dalej uczestniczyć w pojedynkach z najlepszymi skoczkami na świecie.

Spore zaskoczenie wywołał jednak fakt, że Kamil Stoch zamierza pozostać w skokach po zakończeniu kariery w nieco innej roli. Jak sam informuje, interesuje go głównie praca we własnym klubie KS Eve-nement Zakopane, który założył przed laty wraz z żoną. Jego akademia może szkolić skoczków i przygotowywać ich do występów w reprezentacji Polski.

Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch wywołał zdziwienie kibiców

Wielu fanów wyobrażało sobie, że Kamil Stoch zdecyduje się na współpracę z reprezentacją Polski i podobnie jak Adam Małysz zostanie dyrektorem odpowiadającym za drużynę narodową naszych skoczków. Okazuje się jednak, że nasz mistrz olimpijski ma zupełnie inne plany i zamierza poświęcić się przede wszystkim pracy nad własnym klubem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister znów się wygadał. Zdradził, ile dokładnie będzie wynosić minimalna emerytura i trzynastka
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News