Kamil Stoch dziecko komentarz Instagram
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 12 Maja 2020

Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci

Kamil Stoch nigdy nie wspominał publicznie o szczegółach dotyczących życia prywatnego, choć wskazówką mogą być jego wpisy na Instagramie. Dla wielu znajduje się tam oczywista odpowiedź na ważne pytanie. Wiele osób zastanawia się, czy polski mistrz olimpijski ma dzieci.

Kamil Stoch do tej pory nie wypowiadał się na temat tego, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Z jednej strony nasz mistrz olimpijski uchodzi za osobę skromną i zdystansowaną, potrafiącą zachować najważniejsze sprawy dla siebie i swojej żony, ale najwierniejsi fani wciąż mogą śledzić go na Instagramie, gdzie regularnie publikuje kolejne wpisy przedstawiające to, co dzieje się w jego życiu.

Dzięki jego aktywności fani poznali odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu zastanawiało wielu z nich. Do tej pory Kamil Stoch nie mówił nic na temat swojego życia prywatnego i tego, czy planuje mieć dzieci. W mediach społecznościowych pojawia się wiele wskazówek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Otylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyOtylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyCzytaj dalej

Kamil Stoch nigdy nie mówił o swoich planach

Kamil Stoch ożenił się z Ewą Bilan niemalże dziesięć lat temu, jednak z mediów społecznościowych obu małżonków wynika, że wciąz nie doczekali się oni potomstwa. Nie wiadomo, co stoi za tego typu decyzją ze strony mistrza olimpijskiego i jego żony. Wiele osób twierdzi, że najprawdopodobniej chcą oboje skupić się na swoich karierach, a gdy będą mieli więcej czasu na siebie, być może doczekamy się wspaniałych informacji.

Na ten moment jednak nie sposób dopatrzeć się jakichkolwiek wskazówek mówiących o tym, by Kamil Stoch i Ewa-Bilan Stoch spodziewali się dziecka. O potomstwo regularnie dopytują się fani, jednak do tej pory nasz skoczek nie komentował tego typu informacji publicznie.

Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczyBulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczyCzytaj dalej

Kamil Stoch zostanie ojcem?

Póki co pozostaje nam więc jedynie czekać na moment, w którym skoczek i jego żona ogłoszą nam wspaniałą nowinę. Póki co Kamil Stoch ma dopiero 32 lata i zamierza skupić się na odnoszeniu kolejnych sukcesów w świecie skoków narciarskich, na które wciąż ma ochotę. Życzymy Kamilowi Stochowi powodzenia i sukcesów zarówno na skoczni, jak i w życiu prywatnym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski wyjawił, na jakim etapie naprawdę jest Polska w walce z epidemią. Wielu może się zdziwić
  2. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało niespodziewane zmiany w sprawie maseczek. Padł termin
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Przypominamy, w najbliższą środę wchodzi zapowiadany zakaz. Niektórych produktów już nie kupisz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News