Kamil Stoch dziecko komentarz Instagram
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 1 Sierpnia 2020

Kamil Stoch nigdy nie wyznał całej prawdy. Dowiedzieliśmy się, czy nasz mistrz ma dzieci

Kamil Stoch nigdy nie zdecydował się na to, by opowiedzieć o swoim życiu prywatnym. Wielu fanów nie wie nawet, czy nasz skoczek i jego żona Ewa mają dzieci. Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, które nurtuje wiele osób.

Kamil Stoch do tej pory nie wypowiadał się na temat tego, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Z jednej strony nasz mistrz olimpijski uchodzi za osobę skromną i zdystansowaną, potrafiącą zachować najważniejsze sprawy dla siebie i swojej żony, ale najwierniejsi fani wciąż mogą śledzić go na Instagramie, gdzie regularnie publikuje kolejne wpisy przedstawiające to, co dzieje się w jego życiu.

Dzięki jego aktywności fani poznali odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu zastanawiało wielu z nich. Do tej pory Kamil Stoch nie mówił nic na temat swojego życia prywatnego i tego, czy planuje mieć dzieci. W mediach społecznościowych pojawia się wiele wskazówek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
  2. Piotr Żyła regularnie zdradzał Justynę? Celebrytka bezlitośnie oczerniła byłego męża na oczach całej Polski
  3. Nie żyje legenda Warszawy. Żegnają ją tysiące Polaków
Otylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyOtylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyCzytaj dalej

Kamil Stoch nigdy nie mówił o swoich planach

Kamil Stoch ożenił się z Ewą Bilan niemalże dziesięć lat temu, jednak z mediów społecznościowych obu małżonków wynika, że wciąz nie doczekali się oni potomstwa. Nie wiadomo, co stoi za tego typu decyzją ze strony mistrza olimpijskiego i jego żony. Wiele osób twierdzi, że najprawdopodobniej chcą oboje skupić się na swoich karierach, a gdy będą mieli więcej czasu na siebie, być może doczekamy się wspaniałych informacji.

Na ten moment jednak nie sposób dopatrzeć się jakichkolwiek wskazówek mówiących o tym, by Kamil Stoch i Ewa-Bilan Stoch spodziewali się dziecka. O potomstwo regularnie dopytują się fani, jednak do tej pory nasz skoczek nie komentował tego typu informacji publicznie.

Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczyBulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczyCzytaj dalej

Kamil Stoch zostanie ojcem?

Póki co pozostaje nam więc jedynie czekać na moment, w którym skoczek i jego żona ogłoszą nam wspaniałą nowinę. Póki co Kamil Stoch ma dopiero 32 lata i zamierza skupić się na odnoszeniu kolejnych sukcesów w świecie skoków narciarskich, na które wciąż ma ochotę. Życzymy Kamilowi Stochowi powodzenia i sukcesów zarówno na skoczni, jak i w życiu prywatnym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy go w kultowych filmach, niestety nie żyje. Media obiegła tragiczna wiadomość
  2. Możesz ubiegać się o zwrot akcyzy za konkretne paliwo. Resort potwierdził, ruszył nabór wniosków
  3. Niesamowita symulacja. Tak wygląda zderzenie dwóch planet
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News