Kamil Stoch żona praca
JACEK KOZIOL/SE/EAST NEWS
Autor Piotr Bernaciak - 12 Sierpnia 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko

Kamil Stoch od wielu lat odnosi duże sukcesy na największych skoczniach. Udaje mu się to między innymi dzięki wsparciu żony Ewy. Mało kto wie, że ona również spełnia swoje marzenia i realizuje pasje, dzięki czemu cieszy się coraz większą sławą.

Kamil Stoch należy do najbardziej popularnych polskich sportowców dzięki regularności swoich triumfów na światowych skoczniach podczas zarówno letnich, jak i zimowych zawodów. Nie da się ukryć, że to właśnie on i Robert Lewandowski są obecnie najpowszechniej kojarzeni przez fanów sportu z całego świata, którzy doceniają, jak świetnie radzą sobie Polacy.

Nasz mistrz wielokrotnie podkreślał, że nie udałoby mu się odnieść tak wielkich sukcesów, gdyby nie to, że regularnie może liczyć na wsparcie swojej kochającej żony. Ewa Bilan-Stoch nie zamierza jednak poprzestawać na pojawianiu się na zawodach męża. Sama również spełnia się zawodowo w sposób, który po prostu zapiera dech w piersiach. Efekty jej pracy są zniewalające.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Polska gwiazda zdradziła, ile zapłaciła za wczasy. Nie zostawiła na Chałupach suchej nitki
Nagły zwrot akcji ws. Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego. Opadły nam szczęki, niesamowiteNagły zwrot akcji ws. Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego. Opadły nam szczęki, niesamowiteCzytaj dalej

Kamil Stoch osiąga gigantyczne sukcesy

Kamil Stoch jest związany ze swoją żoną już od wielu lat. Pięć dni temu obchodzili oni dziesiątą rocznicę ślubu, a małżonka naszego skoczka regularnie pojawia się na konkursach Pucharu Świata, by wspierać swojego ukochanego. Nie oznacza to jednak, że sama nie zajmuje się niczym. Ma ona swoją pasję, którą dzieli się z Polakami poprzez media społecznościowe.

Ewa Bilan-Stoch zajmuje się fotografią. Regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia przedstawiające różne zjawiska społeczne. Niedawno zdarzyło jej się nawet zorganizować specjalną wystawę przedstawiającą najlepsze jej fotografie. Kamil Stoch z pewnością jest bardzo dumny z tego, czym zawodowo zajmuje się od dłuższego czasu jego żona.

Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch może chwalić się sukcesami żony

Zdjęcia zrobione przez żonę Kamila Stocha można znaleźć pod tym adresem. Kobieta często chwali się swoimi dziełami, dlatego internauci regularnie mają okazję do komentowania jej pracy. Co rzadkie, praktycznie nigdy nie spotykają się one z negatywnym odbiorem, pojawiają się za to głosy o zniewalających fotografiach, które robią duże wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twoją przyszłą emeryturę możesz sprawdzić już dzisiaj. Wystarczy zgłosić się do ZUS
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News