Kamil Stoch skoki narciarskie
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 12 Września 2020

Z ostatniej chwili. Znamy kadrę reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Sensacja, nie ma Kamila Stocha

Kamil Stoch sensacyjnie nie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski w skokach narciarskich na najbliższe konkursy. Co gorsza, to nie koniec złych wiadomości dla fanów naszych gwiazd. Skład naszej kadry na kolejne konkursy wygląda niecodziennie.

Kamil Stoch może być uznawany już teraz za prawdziwą legendę reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Choć popularnością nie dorównał Adamowi Małyszowi, to również sięgał po wyjątkowo liczne sukcesy i był swego czasu najlepszym skoczkiem na świecie, deklasując innych zarówno w Pucharze Świata, jak i na igrzyskach olimpijskich. Wydawałoby się, że jeszcze długo będziemy mogli oglądać go w kadrze.

Okazuje się jednak, że czasami decyzja trenera naszych skoczków może zaskoczyć kibiców i gdy wydawałoby się, że kadra będzie czerpała z umiejętności swojego lidera, to tym razem nie zobaczymy go w składzie. Tym razem jednak powód takiego rozwiązania jest powszechnie znany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch poza kadra naszych skoczków

Kamil Stoch nie znalazł się w kadrze na kolejne zawody z udziałem reprezentacji Polski. Chodzi o Puchar Kontynentalny, w którym nasi skoczkowie mogliby pokazać się i raz jeszcze zademonstrować swoją obecną formę. Na belce nie zobaczymy jednak nie tylko Kamila Stocha, ale również Dawida Kubackiego i Piotra Żyły. Zamiast nich w kadrze znalazło się 12 innych nazwisk.

Nie zabrakło miejsca dla Stefana Huli, Klemensa Murański, Macieja Kota czy Jakuba Wolnego, czyli reszty naszych zawodników znanych z występów w Pucharze Świata jeszcze zimą zeszłego roku.

Pełna lista powołanych na Puchar Kontynentalny:

Mateusz Gruszka, Stefan Hula, Arkadiusz Jojko, Kacper Juroszek, Maciej Kot, Jarosław Krzak, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł.

Porażająca wiadomość obiegła media. Znany sportowiec został stracony, było o nim głośno na całym świeciePorażająca wiadomość obiegła media. Znany sportowiec został stracony, było o nim głośno na całym świecieCzytaj dalej

Kamil Stoch i inne gwiazdy nie wystąpią w Pucharze Kontynentalnym

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła najprawdopodobniej nie wystąpią w zawodach po to, by odpocząć. Zazwyczaj nasi najlepsi skoczkowie nie biorą udziału w PK, jednak tym razem mogło być inaczej z racji na to, że Letnie Grand Prix zostało tego lata skrócone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd będzie majstrował przy przepisach związanych z wymiarem czasu pracy. Zmiany niedługo
  2. Znalazł olbrzymie gniazdo os w suficie. Tysiące agresywnych owadów zawładnęło domem [wideo]
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News