Kamil Stoch
JURE MAKOVECAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Poważny problem Kamila Stocha. Apoloniusz Tajner przekazał Polakom bardzo niepokojące słowa

Kamil Stoch stał się niestety centralną postacią zamieszania na skalę międzynarodową. Polski skoczek od marca zmaga się ze sporym problemem, którego do tej pory nie udało się rozwiązać. Sytuacja jest na tyle poważna, że głos postanowił zabrać prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Kamil Stoch wciąż nie otrzymał należnej mu nagrody za zwycięstwo w cyklu Raw Air. Norwescy organizatorzy nie wypłacili polskiemu skoczkowi pieniędzy za zajęcie pierwszego miejsca. O sytuacji wypowiedział się Apoloniusz Tajner, którego słowa nie pozostawiają wątpliwości, jaki będzie finał sprawy.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerkiTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerkiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne doniesienia w sprawie Michaela Schumachera. Nie przejdzie ważnej operacji, słowa lekarza wywołują łzy
  2. 90 osób nie żyje. Tragiczne wiadomości z Polski, łzy napływają do oczu


Kamil Stoch wciąż nie otrzymał należnej mu nagrody

Lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich zwyciężył w prestiżowym nordyckim cyklu Raw Air. Rywalizację przerwano z uwagi na wybuch pandemii koronawirusa, a tytuł przyznano właśnie Stochowi, który zajmował pierwsze miejsce w klasyfikacji turnieju. Polak może pochwalić się tytułem, ale nie nagrodą. Okazuje się, że najlepszy polski skoczek ostatnich lat wciąż nie otrzymał należnej mu gratyfikacji finansowej, jak i trofeum.

Kamil Stoch może być zdenerwowany, zwłaszcza że zawodnik, który zajął trzecie miejsce w tej rywalizacji, czyli Norweg Marius Lindvik otrzymał już swoją nagrodę. Wygląda to zatem tak, że pieniędzy starczyło na wypłatę dla reprezentanta gospodarzy, ale nie dla zwycięzcy całego cyklu.

Kompromitacja Legii Warszawa. Błąd bramkarza odebrał nam mowę, interwencja rodem z okręgówki (WIDEO)Kompromitacja Legii Warszawa. Błąd bramkarza odebrał nam mowę, interwencja rodem z okręgówki (WIDEO)Czytaj dalej


Prezes PZN uspokaja, Stoch otrzyma pieniądze

Na temat zamieszania wokół reprezentanta Polski i należnej mu nagrody postanowił wypowiedzieć się prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner. Zdaniem byłego szkoleniowca, który odpowiada za sukcesy Adama Małysza, Stoch ostatecznie otrzyma swoją nagrodę. Tajner zaznaczył, że w razie dalszych problemów może pomóc FIS, które wyciągnie konsekwencje wobec nierzetelnych organizatorów.

- O to trzeba byłoby bardziej pytać Kamila Stocha. Myślę jednak, że jeżeli tam jest jakiś problem finansowy, to po prostu się odwlecze. To jest jednak Norwegia, czyli kraj słynący raczej z uczciwości, wysoko rozwinięty. Nie sądzę, żeby miało się skończyć na tym, że Kamil tej nagrody nie otrzyma. Jestem pewien, że będzie inaczej. Zresztą FIS ma swoje formy nacisku na tych, którzy nie mogą, nie potrafią, czy nie chcą wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych. Jestem spokojny, że pieniądze do niego trafią. - stwierdził szef PZN w rozmowie z Interia.pl.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dostaje tylko 1085 zł renty miesięcznie. Wlepili jej mandat na 12 tys. zł, stanowisko sądu zaskakuje
  2. 4 zł wynagrodzenia za pracę pielęgniarki. Szpital wyjaśnił nieporozumienie
  3. Pierwszy hit transferowy tego lata. Media: Timo Werner opuszcza Bundesligę. Wiemy, gdzie zagra
  4. Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach. Gdzie obejrzeć? Transmisja na żywo TV, online stream
  5. Roger Federer przekazał najgorsze wiadomości. To już koniec występów legendarnego Szwajcara w tym roku
  6. Pierwsze miasto zakazuje korzystania ze smartphonów przez pieszych!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News