Kamil Stoch
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Listopada 2020

Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedzieć

Kamil Stoch już za kilka dni rozpocznie rywalizację w kolejnym sezonie Pucharu Świata. Popularnemu skoczkowi jak zwykle towarzyszy wielkie zainteresowanie ze strony kibiców. Fani przez lata oglądania startów swojego idola zdążyli go doskonale poznać. Dla wielu jednak będzie zaskoczenie, co lider naszej reprezentacji ma do powiedzenia na temat wyznawanej wiary. Słowa Stocha są bardzo odważne. 

Kamil Stoch wraz z pozostałymi reprezentantami Polski przygotowuje się do rozpoczęcia startów w nowym sezonie Pucharu Świata. Kibice bacznie przyglądają się jego karierze, dlatego wielu może zaskoczyć jego wypowiedź na temat bardzo wrażliwy dla wielu Polaków. Stoch zdecydowanie wypowiedział się na temat wiary w Boga.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizjiGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizjiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media przekazują tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy polski piłkarz, cieszył się wielką popularnością
  2. Niestety, media przekazały wiadomość o śmierci niesamowitej Polki. Kobietę uwielbiały tłumy
  3. Wielki sekret Roberta Lewandowskiego wyszedł na jaw po latach. Ojciec przed śmiercią powiedział mu jedną rzecz


Kamil Stoch i nasza reprezentacja przygotowują się do inauguracji PŚ

Już tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia rywalizacji w kolejnym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kibice z niecierpliwością odliczają dni do pierwszych skoków na śniegu swoich ulubionych zawodników. Wśród nich nie zabraknie oczywiście naszych skoczków.

Już od kilku dni wiemy, że kibice nie będą mogli pojawić się pod skocznią imienia Adama Małysza w Wiśle, by dopingować naszych reprezentantów. Ma to oczywiście związek z pandemią koronawirusa i obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd. Należy jednak cieszyć się, że zawody dojdą do skutku.

Istnieje bowiem ryzyko, że konkursy w Wiśle mogą zostać odwołane. Jeśli rząd zdecydowałby się wprowadzić lockdown kraju w związku z rosnącą liczbą zachorowań, do Polski nie mogliby przyjechać skoczkowie z innych krajów. Byłoby to równoznaczne z odwołaniem zawodów.

Tak właśnie zdecydowali się postąpić choćby Japończycy, którzy odwołali konkursy na skoczni w Sapporo. Zawody miały odbyć się dopiero w lutym, jednak już teraz z uwagi na wzrost zachorowań na wyspie Hokkaido, gdzie znajduje się słynna skocznia Okurayama, podjęto decyzję o odwołaniu konkursów Pucharu Świata.

Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)Czytaj dalej


Wyznanie Kamila Stocha na temat wiary

Nasi reprezentanci kontynuują jednak przygotowania do zimowych startów i jak zwykle chcą powalczyć o najwyższe pozycje zarówno podczas konkursów w Wiśle, jak i klasyfikacji generalnej. Jak zdradził kilka tygodni temu Adam Małysz, dyrektor naszej kadry, letnie przygotowania były bardzo udane. “Orzeł z Wisły” wskazał jako lidera drużyny Kamila Stocha.

Ten wybór nie może nikogo dziwić. Stoch to najbardziej utytułowany polski skoczek ostatnich lat. 33-latek cieszy się ogromną sympatią i zainteresowaniem kibiców. Fani pilnie śledzą każdą wzmiankę na temat swojego idola i wiedzą o nim naprawdę wiele.

Skoczek skradł serca rodaków m.in. za sprawą swojej wypowiedzi na temat Boga. W wywiadzie udzielonym kilka lat temu dla Telewizji wPolsce zdradził, że jest człowiekiem wierzącym, a modlitwa jest dla niego bardzo ważna.

- Znak krzyża to jest wynik mojej wiary. Nie wstydzę się wiary w Pana Boga, nie wstydzę się wiary w Jezusa. Tak zostałem wychowany, tak sam się ukształtowałem - wyznał skoczek narciarski.

- To, że się przeżegnam przed skokiem nie znaczy jednak, że Bóg mi ześle zwycięstwo. Wynik w 99% zależy ode mnie. - dodał lider naszej reprezentacji.

Źródło: Telewizja wPolsce

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przetestowali nowe telefony i aż zamarli. iPhone pozostał w tyle, zaskakujące zestawienie
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezon
  4. Okropna wiadomość dla Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor Bayernu Monachium kontuzjowany, Francuz odpocznie od piłki
  5. Zbigniew Boniek skompromitował się przed milionami Polaków. Pokazano go na żywo, myślał, że nikt go nie widzi
  6. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News