Kamil Stoch
ANDRZEJ LANGE/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Września 2020

Kamil Stoch sprawdził się w roli trenera. Czy taka będzie przyszłość naszego mistrza?

Kamil Stoch jest naszym mistrzem na skoczni. Czy po zakończeniu kariery Rakieta z Zębu znajdzie swoje miejsce w gnieździe trenerskim? Na razie trzykrotny mistrz olimpijski czuwał nad treningami zawodników swojego klubu Eve-nement Zakopane. Jak 33-latek przyznał, wcale nie jest to taka prosta praca.

Kamil Stoch wraz z żoną Ewą w 2014 roku założył klub KS Eve-nement Zakopane. Zespół ma głównie na celu szkolić młodych zawodników i przygotowywać ich do seniorskiej kariery, choć jego barwy reprezentują również założyciel, czyli Kamil Stoch, a także Stefan Hula oraz Dawid Kubacki. W klubie trenują zarówno dziewczynki jak i chłopcy, którzy rozwijają swoje umiejętności pod czujnymi okiem trenerów Andrzeja Zaryckiego i Krzysztofa Miętusa. Nasz mistrz czasem dogląda treningów swoich następców, a ostatnio sam wcielił się w rolę trenera. Jak mu poszło?

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Zapracowany Kamil Stoch

Jak Kamil Stoch pisze na swoim Instagramie, ostatnie dni są dla niego dosyć pracowite, bowiem oprócz własnych treningów, przyszło mu również uczestniczyć w zajęciach młodych skoczków Eve-nementu Zakopane.

„Z busa klubowego przesiadłem się do auta kadrowego. Przez miniony tydzień przyglądałem się treningom młodych skoczków z KS Eve-nement Zakopane, a przez nadchodzący sam będę pracował na zgrupowaniu najlepiej jak potrafię, z motywacją i przede wszystkim z uśmiechem” – napisał trzykrotny mistrz olimpijski.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch sprbówał swoich sił jako trener

Kamil Stoch zdradził, że w trakcie zajęć udało mu się wcielić w rolę trenera. Dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli służył pomocą młodym zawodnikom, starał się służyć im swoją radą i jak wyznał, praca „z drugiej strony” nie jest taka łatwa.

Kamil Stoch

„Miałem pierwszą w życiu okazję sprawdzić się w roli trenera i spojrzeć na skoki z innej strony. Jakie to jest trudne! Tym bardziej doceniam pracę osób, dzięki którym nadal mogę się rozwijać jako zawodni ” - podkreślił lider naszej kadry.

Czy najbardziej utytułowany skoczek w naszej kadrze zostanie w przyszłości szkoleniowcem? Na razie nie wiadomo. Nie ma jednak wątpliwości, że jeśli ma do tego takie predyspozycje jak do skakania i jeśli będzie potrafił przekazać swoje doświadczenie, to o przyszłość polskich skoków narciarskich nie powinniśmy się martwić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News