Kamil Stoch
youtube.com/sport.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Maja 2020

Kamil Stoch przerwał milczenie. Skoczek przekazał ważne słowa, które wzbudziły radość tysięcy Polaków (FOTO)

Kamil Stoch to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci w polskim sporcie. Sportowiec, który na zawsze zapisał się w historii polskiego sportu przez czas epidemii był bardzo uśpiony i stronił od udzielania wywiadów. Sportowiec zdecydował się jednak na przerwanie milczenia i na swoim Instagramie przekazał kilka ważnych słów, które wzbudziły wielką radość wśród fanów.

Kamil Stoch jest jednym z największych ulubieńców polskich kibiców. Mimo że skoczek bardzo rzadko opowiada o kulisach swojego życia prywatnego, to nie można mu odmówić tego, że jego postawa jest dla wielu wzorem. W trakcie epidemii koronawirusa, skoczek dodawał otuchy pisząc ciepłe słowa i apelując o rozwagę w tych ciężkich czasach. Wczoraj mistrz polskiego sportu zdecydował się na wielki gest i przekazał kilka ważnych słów, które wzbudziły wielki entuzjazm jego fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Oficjalnie. Kolejna liga zakończona, znamy nowego mistrza krajuOficjalnie. Kolejna liga zakończona, znamy nowego mistrza krajuCzytaj dalej

Kamil Stoch zaskakuje kibiców. Jego słowa dodawały otuchy

W trakcie epidemii, skoczek za cel wziął sobie pocieszanie Polaków w tych trudnych czasach. Miało to miejsce chociażby w trakcie wystąpienia skoczka w Telewizji Małopolskiej, gdzie zaapelował o rozwagę w trakcie ciężkich czasów epidemii koronawirusa.

- Wierzę, że każdy z nas będzie w stanie znaleźć sobie zajęcie w tym trudnym czasie, a przede wszystkim będzie odpowiedzialny, dzięki czemu wspólnie powiemy "stop" koronawirusowi - powiedział legendarny sportowiec w swoim wystąpieniu.

Tym razem Stoch kontynuował swoją misję pocieszania Polaków i za pomocą Instagrama przekazał kilka ważnych słów, które powinien nosić w sercu każdy Polak.

Poważny problem w Bundeslidze. Córka znanego napastnika zarażona koronawirusemPoważny problem w Bundeslidze. Córka znanego napastnika zarażona koronawirusemCzytaj dalej

Kamil Stoch apeluje o zachowanie optymizmu

Pod najnowszym wpisem Stocha na Instagramie możemy znaleźć kilka haseł, które zachęcają nas do przetrwania tych ciężkich chwil. Trzeba przyznać, że wielki optymizm skoczka zaskoczył kibiców, którzy podziękowali mu za piękne słowa.

- Bądźcie silni, "Bądźcie zdrowi", "Dobry nastrój" - napisał do swoich kibiców Stoch, przezentując uśmiechniętą fotografię.

Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Limity turystów na polskich plażach? Wakacje w Polsce mogą być gigantycznym rozczarowaniem
   2. Niebezpieczne odkrycie pod Warszawą. Akcja policji potrwa kilka dni
   3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
   4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
   5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
   6. Rekordzista dostaje 22,4 tys. zł emerytury. Prezes ZUS ujawnia sposób na ogromne świadczenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News