Kamil Stoch
instagram.com/kamilstoch
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Czerwca 2020

Kamil Stoch nagle zaskoczył wszystkich. Ujawnił, co będzie robić na emeryturze, opadły nam szczęki

Kamil Stoch zupełnie nieoczekiwanie zadziwił wszystkich swoich polskich fanów. W jednej z wypowiedzi ujawnił, co zamierza robić, gdy już definitywnie pożegna się ze światem sportu. Wiele osób nie może uwierzyć w jego nietypową deklarację, która brzmi naprawdę niespodziewanie. Sportowiec zaskoczył tysiące kibiców.

Kamil Stoch to jedna z największych legend polskich skoków narciarskich. Polak w trakcie swojej kariery osiągnął więcej niż legendarny Adam Małysz i po dziś pozostaje jednym z największych ulubieńców kibiców. Zważając na wiek, można się spodziewać, że następne sezony będą ostatnimi z udziałem mistrza olimpijskiego. Sam Stoch nie kryje, że ma już plan na swoją emeryturę.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
   2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch wybiera się na emeryturę? Skoczek zdradził swoje plany

Mimo że poprzedni sezon Pucharu Świata był bardzo udany dla Stocha, to sam bardzo dobrze czuje się w trakcie kwarantanny. Jak sam przyznaje, w końcu znalazł czas dla samego siebie, w którym może odpocząć od stresów, nieustannych treningów i poleceń szkoleniowców reprezentacji Polski.

- Jednak dla mnie po takim czasie spędzonym poza domem i praktycznie cały czas na walizkach, w końcu mogłem usiąść na spokojnie i po prostu nacieszyć się tym co mam. Mogłem docenić miejsce w którym przebywam na co dzień i po prostu rodzinę (...) Zyskałem czas i wolność. W końcu nie muszę się patrzeć na zegarek, że ktoś za chwilę będzie mnie oczekiwał w danym miejscu - powiedział czterokrotny olimpijczyk w rozmowie z Polskim Radiem.

Union Berlin - Bayern Monachium. Gdzie oglądać na żywo, transmisja live, streamUnion Berlin - Bayern Monachium. Gdzie oglądać na żywo, transmisja live, streamCzytaj dalej

Stoch wybrał plan na emeryturę

Mimo że Stoch jest coraz bliższy końca zawodowego skakania, to planuje pozostać w świecie skoków narciarskich. Tym razem jako trener młodzieży i twórca swojego projektu KS Eve-nement Zakopane.

- To jest nasza wspólna misja. W ten projekt zaangażowało się bardzo wiele osób (...) Moja małżonka była motorem napędowym tego przedsięwzięcia. Chcieliśmy zrobić coś dobrego, wykorzystać sytuację, która się nadarzyła, czyli popularność oraz duże możliwości. Zależy nam na tym by młodzież zaczęła uprawiać tę dyscyplinę, ale również zrobić dobry grunt pod moją przyszłość. Kiedy już zakończę karierę, będę mógł się realizować właśnie w taki sposób. Będę mógł udzielać i przekazywać młodym adeptom wiedzę oraz doświadczenie. Tym chciałbym się zająć - mówi skoczek w wywiadzie z radiem.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Jest oświadczenie Polski i 5 innych krajów. Wyjątkowa sprawa
    2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
    3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
    4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
    5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
    6. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Niebiańska tarta z rabarbarem. Rozkosz dla podniebienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News