Kamil Stoch opowieść
YouTube - TVP Sport
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2020

Kamil Stoch zdradził swoją wielką tajemnicę. Dostał żółtą kartkę przez wyjście na randkę, nie było innej opcji

Kamil Stoch po pobycie na zgrupowaniu reprezentacji Polski postanowił zdradzić kulisy życia skoków narciarskich. Jednocześnie na jaw wyszła skrywana tajemnica naszego mistrza, który nigdy o niej nie opowiadał. Zabawna sytuacja z jego życia zadziwiła fanów, jednocześnie rozbawiając ich.

Kamil Stoch nieoczekiwanie opowiedział historię dotyczącą życia codziennego wszystkich skoczków narciarskich na całym świecie. Choć dla nich jest to codzienność, to fani nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak wyglądają codzienne obowiązki ich ulubieńców. Co ciekawe, mają oni nietypowy obowiązek, który na pewno nie spodobałby się bardzo wielu osobom.

Jak się dowiedzieliśmy, Kamil Stoch musiał kiedyś zmierzyć się z nieprzyjemną sytuacją, w związku z którą został nawet ukarany żółtą kartką. Nasz bardzo znany skoczek opowiedział o wszystkim we wpisie w mediach społecznościowych, a fani natychmiast zainteresowali się jego opowieścią.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razemMedia są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razemCzytaj dalej

Kamil Stoch opowiedział swoją historię

Jak się dowiedzieliśmy, każdy skoczek musi codziennie podawać miejsce, w którym będzie znajdował się w danej godzinie. Wszystko po to, by dany zawodnik mógł być do dyspozycji podczas nagłej i niespodziewanej kontroli antydopingowej. Jak podaje sam Kamil Stoch, zdarza mu się zapominać o tym obowiązku, przez co raz miał niemiłe konsekwencje.

Podczas wyjścia na randkę na koncert zapomniał o tym, że musi być w domu o danej godzinie. Na miejscu zjawił się kontroler agencji WADA, a Kamila Stocha nie było nawet w mieście. Skoczek został ukarany tak zwaną żółtą kartką. Dwa takie upomnienia skutkują dwuletnią dyskwalifikacją z brania udziału w zawodach Pucharu Świata. Na pewno nie była to dla niego miła sytuacja.

Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowaZbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowaCzytaj dalej

Kamil Stoch miał problem

Na szczęście udało mu się uniknąć kolejnych problemów i nie został ukarany dyskwalifikacją. Jego nieobecność przez dwa lata byłaby gigantycznym problemem dla naszej drużyny narodowej, która odnosi sukcesy właśnie dzięki Kamilowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1000 zł kary za jeden post na Facebooku. Pamiętaj, że czujne oko urzędu obserwuje
  2. Słońce wchodzi w zupełnie nowy cykl. Czy stanowi zagrożenie dla ludzkości? Co to oznacza? NASA wyjaśnia
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News