Kamil Stoch
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Kwietnia 2020

Kamil Stoch przerwał milczenie. Zabrał głos w sprawie końca kariery. Ważne informacje

Kamil Stoch przerwał milczenie na temat końca swojej kariery. Polski skoczek narciarski, który - według plotek - miał zakończyć przygodę ze sportem już po tym sezonie zdecydował się odnieść do tej informacji i przekazał kilka ważnych słów. Na takie informacje czekali wszyscy kibice skoków w Polsce.

Kamil Stoch odpoczywa właśnie po wyjątkowo ciężkim i emocjonującym sezonie w Pucharze Świata. Ulubieniec polskich kibiców i mistrz olimpijski narzekał w trakcie tegorocznych zawodów na swoje wyniki i nie udało mu się zająć miejsca w klasyfikacji generalnej. Wiele osób zaczęło spekulować, że nasz reprezentant zakończy przygodę ze sportem. Sam Stoch postanowił jednak przerwać milczenie i powiedzieć o swojej przyszłości.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda światowego sportu, przegrał walkę z wirusemSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda światowego sportu, przegrał walkę z wirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
   2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze

Kamil Stoch zabrał głos w sprawie końca kariery. Na taką informację czekali wszyscy Polacy

Okazuje się, że mimo plotek Stoch nadal chce skakać i brać udział w konkursach Pucharu Świata. Mistrz olimpijski wskazuje, że sam nie wie, kiedy uda się na odpoczynek od skoków, ale zaznaczył, że może się to wydarzyć w każdej chwili i będzie o tym fakcie informował na bieżąco.

- Na razie nie znam na to odpowiedzi. Cały czas powtarzam, że na razie jestem czynnym skoczkiem narciarskim. Jeśli podejmę decyzję o zakończeniu kariery, na pewno o tym powiem - powiedział Stoch w rozmowie z TVP Sport.

PILNE. Nie żyje 27-letni sportowiec. Jego ciało zostało znalezione w basenie, trwa dochodzenie policjiPILNE. Nie żyje 27-letni sportowiec. Jego ciało zostało znalezione w basenie, trwa dochodzenie policjiCzytaj dalej

Stoch trenuje indywidualnie w domu

Mimo że Stoch zasłużył na odpoczynek, to nie przestaje on trenować na następny sezon. Jak sam przyznał, dostał listę ćwiczeń i jest skrupulatny w ich realizowaniu.

- Po zakończeniu sezonu i nagłym powrocie do domów dostaliśmy tydzień odpoczynku. Później mieliśmy grupowe spotkanie na Skypie, podczas którego omówiliśmy nasze starty i zastanowiliśmy się nad przyszłością. Dostaliśmy wytyczne, program treningowy do realizacji w domu. Przez ostatnie trzy tygodnie zajmowałem się właśnie tym. Trenowałem ostro i bywało, że nie mogłem spokojnie usiąść, bo bolały mnie cztery litery - wyjaśnił reprezentant Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Limity osób na plażach, kontrole straży miejskiej i drony. Wakacje nad morzem mogą być zupełnie inne
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Wyborcza: Rząd może wprowadzić stan wyjątkowy. Kluczowy jest 6 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News