Kamil Stoch rodzina legenda
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 18 Września 2020

Kiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę

Kamil Stoch należy dziś do najlepszych sportowców w Polsce bez podziału na dyscypliny. Nasz skoczek jest prawdziwą legendą i radzi sobie doskonale na kolejnych zawodach. Regularnie poznajemy kolejne ciekawostki dotyczące jego życia prywatnego. Informacja o tym, z kim jest spokrewniony, odebrała nam mowę.

Kamil Stoch pozostał skromnym człowiekiem pomimo gigantycznych sukcesów i tego, że w pewnym momencie był prawdopodobnie najpopularniejszym polskim sportowcem. Pomimo swojej sławy nasz mistrz nie pokazuje się zbyt często w telewizji i nie udziela wielu wywiadów, dlatego wiele informacji dotyczących jego życia prywatnego wciąż nie ujrzało światła dziennego.

Niektóre wiadomości dotyczące jego życia wyszły jednak na jaw i wywołały ogromną sensację. Wszystko przez to, że dowiedzieliśmy się, że polski skoczek jest spokrewniony z legendą, bohaterem sprzed wielu lat. Bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę z tej relacji, dlatego warto wspomnieć o powiązaniach skoczka. Nawet niektórzy najwierniejsi fani nie zdawali sobie sprawy z tego, kim był jego dziadek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Komornik zapuka do drzwi i zacznie eksmisję. Strach wśród Polaków, ale wcale nie musisz opuszczać domu
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Kucharski pozwał Roberta Lewandowskiego. Niemieckie media podają, że ma zapłacić horrendalną kwotę. Mamy odpowiedź piłkarzaKucharski pozwał Roberta Lewandowskiego. Niemieckie media podają, że ma zapłacić horrendalną kwotę. Mamy odpowiedź piłkarzaCzytaj dalej

Kamil Stoch jest spokrewniony z legendą

Kamil Stoch od wielu lat odnosi gigantyczne sukcesy, jednak mimo tego nie udziela zbyt często wywiadów. Udziela się na tematy związane ze skokami przy okazji kolejnych konkursów Pucharu Świata, jednak wiadomości o jego życiu prywatnym nie są powszechnie dostępne. Niektóre z nich przedostały się jednak do opinii publicznej i wzbudziły zainteresowanie.

Chodzi o dziadka Kamila Stocha. Okazuje się, że pan Franciszek, dziadek skoczka, wiele lat temu dokonał rzeczy uważanej za niemalże niemożliwą. Za czasów drugiej wojny światowej mężczyzna trafił bowiem do niemieckiego obozu w Płaszowie. Podjął jednak desperacką próbę ucieczki, która zakończyła się wielkim sukcesem. Choć pan Franciszek musiał iść na piechotę aż do Zakopanego, to mimo wszystko udało mu się niespostrzeżenie uciec, a o jego wyczynie zrobiło się bardzo głośno w lokalnej społeczności.

Jerzy Brzęczek ogłosił powołania do reprezentacji Polski. Jedno nazwisko ucieszy każdego polskiego kibicaJerzy Brzęczek ogłosił powołania do reprezentacji Polski. Jedno nazwisko ucieszy każdego polskiego kibicaCzytaj dalej

Kamil Stoch nie chwalił się osiągnięciem swojego dziadka

Dziadek Kamila Stocha popisał się niesamowitą wolą walki o własne życie i determinacją, która opłaciła się. Niewiele osób zdobywało się na tak bohaterski czyn, a dziadek skoczka nie tylko podjął próbę, ale również zakończył ją powodzeniem. Niewątpliwie jest on więc prawdziwym bohaterem.

źródło: Wikipedia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę zapłacą nawet 1000 zł. Lepiej przejrzyj szuflady, też możesz ją mieć
  2. Tajemnicza planeta pojawiła się znikąd. Naukowcy aż osłupieli, gdy poznali prawdę
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News