Kamil Stoch kariera dalsze skoki
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"

Kamil Stoch postanowił wypowiedzieć się w sprawie tego, jak w przyszłości wyglądać mogą jego starty. Niestety, polscy kibice nie usłyszeli pozytywnych informacji na temat skoczka z Zębu. Zanosi się na to, że do końca nie będziemy pewni jego występów.

Kamil Stoch postanowił opowiedzieć nieco o tym, jak mogą wyglądać najbliższe miesiące w jego wykonaniu. Skoczkowie byli zmuszeni z dnia na dzień zakończyć zmagania w tegorocznej zimowej edycji Pucharu Świata, co wywołało zrozumienie w obliczu panującej pandemii. Niestety, sprawia to jednocześnie, że mogą pojawić się spore problemy z funkcjonowaniem Letniego Grand Prix.

Niedawno dowiadywaliśmy się, że zawody w Wiśle mogą zostać zupełnie odwołane w związku z panującą sytuacją. Sami skoczkowie nie chcą decydować się na podróże w tym trudnym czasie, co zdecydowanie nie może dziwić. Wielu z nich wolałoby odciąć się od świata w trudnej chwili. Sam Kamil Stoch również zabrał głos w tej sprawie w rozmowie z Filipem Czyszanowskim dla TVP Sport.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje gwiazdor uwielbianego przez Polaków programu. Miał dopiero 38 lat
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Szumowski mówi o kwarantannie dla Polaków. Dobitne słowa
Patogwiazda Fame MMA publikuje ponętne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Patogwiazda Fame MMA publikuje ponętne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch wypowiedział niepokojące słowa

Kamil Stoch miał okazję zabrać głos w sprawie dalszych występów w Pucharze Świata. Nie zabrakło równiez wypowiedzi dotyczącej całego cyklu Letniego Grand Prix. Polski mistrz olimpijski przyznał wprost, że odwołanie go nie byłoby dobrą wiadomością zarówno dla wszystkich skoczków, jak i dla kibiców, bo wierni fani śledzą poczyniania Polaków także latem. Pod względem przygotowań do sezonu nie zrobiłoby to jednak wielkiej różnicy.

- Z technicznego punktu widzenia nie zaburzyłoby to przygotowań do sezonu zimowego. Ja jestem na innym etapie kariery niż młodsi zawodnicy i nie potrzebuję teraz startować na siłę. Jeśli nie będzie Letniego Grand Prix nic wielkiego się nie stanie - dodał Kamil Stoch, informując o przygotowaniach do kolejnego sezonu w Pucharze Świata, który powinien rozpocząć się pod koniec tego roku.

Te słowa bardzo zmartwiły fanów, którzy liczyli na to, że na pewno zobaczą Kamila Stocha latem na skoczniach. Okazuje się, że nie zamierza on robić niczego wbrew sobie, jeżeli miałoby to negatywny wpływ na jego zdrowie.

Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2Czytaj dalej

Kamil Stoch nie pozostawił wątpliwości

Kamil Stoch co roku jest jednym z faworytów do uzyskania Kryształowej Kuli i jeżeli przyszły sezon wystartuje zgodnie z planem, to możemy być pewni, że i tym razem będziemy mogli spodziewać się naszego reprezentanta w samej czołówce. Pozostaje nam jedynie czekać z nadzieją na to, co wydarzy się zimą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Senat zawalczy nie tylko o emerytów z 1953 roku. Więcej pieniędzy z emerytury też dla pozostałych seniorów?
  3. Miasteczko osuwa się do morza. Destrukcyjna siła natury w akcji
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. TVP 2 mld zł dostanie już niebawem. Rząd specjalnie zadłużył się na ten cel

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News