Kamil Stoch nagroda
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 20 Marca 2020

Kamil Stoch wciąż nie otrzymał swojej nagrody. Polak czeka na prawdziwą fortunę

Kamil Stoch już niebawem powinien otrzymać nagrodę za swoje świetne skoki. Problem jednak w tym, że nie wiadomo, kiedy Polak dostanie swoje pieniądze. Organizatorzy sami nie mają pojęcia kiedy uda im się wysłać nagrodę Stochowi.

Kamil Stoch nie może zaliczyć minionego sezonu w pełni do udanych. Po raz kolejny udało mu się zająć miejsce w czołówce Pucharu Świata, choć mimo wszystko nie udało mu się załapać na podium. Z większych turniejów wygrał zawody Raw Air, jednak mimo wszystko w tym roku były one organizowane na wyjątkowych zasadach, bo zakończyły się zdecydowanie przed planowanym czasem.

To właśnie za ten ostatni konkurs Kamilowi Stochowi zdecydowanie należy się nagroda, która była przewidziana w regulaminie. Problem jednak w tym, że do tej pory nasz wybitny skoczek wciąż nie otrzymał swoich pieniędzy. Organizatorzy zawodów zdążyli już wytłumaczć, dlaczego sytuacja wygląda w ten sposób. Ich słowa z pewnością nie ucieszą tych, którzy czekają na nagrody.

Zbigniew Boniek ostrzega prezydenta. Zbigniew Boniek ostrzega prezydenta. "Mam taką małą podpowiedź"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Kamil Stoch nie dostał swojej nagrody

Za zwycięstwo w turnieju Raw Air Kamil Stoch powinien otrzymać 60 tysięcy euro, czyli przy obecnym konkursie dużo ponad 270 tysięcy złotych. Niestety, na ten moment wygląda na to, że Polak nie zobaczy prędko tych pieniędzy. Z uwagi na obecną trudną sytuację organizatorzy twierdzą, że wysyłanie nagród może znacząco się opóźnić i nie wiadomo, kiedy ostatecznie nastąpi.

Co ciekawe, na podobne problemy narzekają choćby Niemcy, którzy wygrali klasyfikację narodów. Kamil Stoch powinien otrzymać jeszcze specjalną paterę za triumf w Raw Air, a dodatkowo za trzecie miejsce w konkursie lotów swoją nagrodę otrzymać powinien także Piotr Żyła. Póki co jednak żaden z nich nie dostał przesyłki. Nagrodę odebrał jedynie Stefan Kraft, zwycięzca Pucharu Świata.

Milik na wylocie w Napoli, ale zostanie we Włoszech. Zainteresowanie legendarnego klubuMilik na wylocie w Napoli, ale zostanie we Włoszech. Zainteresowanie legendarnego klubuCzytaj dalej

Kamil Stoch musi uzbroić się w cierpliwość

Nie wiadomo, kiedy Kamil Stoch otrzyma swoją nagrodę. Póki co polscy skoczkowie jedynie trenują, by nie wyjść z formy. Zanosi się na to, że najbliższe punktowane zawody z udziałem skoczków odbędą się dopiero w ramach Letniego Grand Prix.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planu
  4. Kamil Stoch zakończy karierę? Eksperci nie mają wątpliwości, wyjście jest jedno
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News