Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Maja 2020

Kamil Stoch wstawił nowe zdjęcie. Internauci mówią tylko o jednym, zaczyna przypominać Adama Małysza (FOTO)

Kamil Stoch jak inni sportowcy pozostaje na razie w domowej kwarantannie. Zanim zacznie przygotowania do rywalizacji w letniej Grand Prix, a następnie do kolejnej zimowej kampanii, nasz najlepszy skoczek ma jeszcze kilka tygodni, by spędzić czas z rodziną. Ostatnio skoczek pochwalił się zdjęciem, na którym widać, jak oddaje się swojemu nowemu hobby. Uwagę internautów przykuł zwłaszcza jeden szczegół przedstawionej fotografii. 

Kamil Stoch odkrył w czasie pandemii nową pasję. Zawodnik, który ostatni sezon Pucharu Świata zakończył na piątym miejscu, stał się miłośnikiem ogrodnictwa. Na swoim profilu w mediach społecznościowych skoczek zaprezentował fotografię, która wzbudziła zachwyt fanów.

Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakPolskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Kamil Stoch odpoczywa w domu podczas kwarantanny

Gdyby nie fantastyczna forma Adama Małysza i wybuch “Małyszomanii” na początku wieku, zapewne dzisiaj nie oglądalibyśmy rozkwitu polskich skoków narciarskich. “Orzeł z Wisły” ma godnych następców, którzy z powodzeniem rywalizują o największe laury tej dyscypliny, a sam świetnie odnajduje się już na stanowisku dyrektorskim w Polskim Związku Narciarskim. Jak się okazuje Małysz jest inspiracją dla zawodników również poza skocznią.

Na razie nasi skoczkowie pozostają w swoich domach, gdzie po wielomiesięcznych wojażach mogą spędzić czas z rodzinami. Lider naszej kadry, Kamil Stoch w wolnym czasie oddaje się swojemu nowemu hobby. Na swoim koncie w serwisie Instagram opublikował zdjęcie, na którym widzimy go dumnie zasiadającego za kierownicą sporych rozmiarów kosiarki. “Z cyklu ukryte pasje Kamila Stocha. Ogród stał się moim nowym królestwem, ale i sposobem na relaks” - napisał pod zdjęciem skoczek. Wczesniej podobna fotografia pojawiła się na profilu Małysza, który doglądał w swoim ogrodzie zasadzonych wczesniej ziół.

Stoch zainspirował się Małyszem? Kibice dyskutują

Nie sama czynność wykonywana przez pochodzącego z Żębu zawodnika tym razem jest komentowana przez obserwatorów. Czujne oko kibiców wypatrzyło jeden mały szczegół, który od razu wywołał szereg komentarzy. Otóż jeden z fanów zauważył, że Kamil Stoch na zdjęciu najprawdopodobniej ma wąsy! Nie jest to jednak pewne, gdyż może to być jedynie wrażenie spowodowane padającym światłem. Jeśli jednak nasz mistrz zdecydował się na tego typu zmianę wizerunkową, nie ucieknie od porównań do swojego wielkiego poprzednika również w tej kwestii.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News