Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Sierpnia 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, oniemieliśmy. Nikt nie zdawał sobie nawet sprawy

Kamil Stoch należy do najpopularniejszych polskich sportowców ostatnich lat. Skoczek z Zębu osiągnął wielkie sukcesy na skoczniach całego świata i nieustannie wzbudza wielkie zainteresowanie wśród kibiców sportu w Polsce. Wielu z nich będzie zaskoczonych, gdy dowie się, kim jest siostra uwielbianego reprezentanta Polski. Mało kto zna prawdę na ten temat.

Kamil Stoch zyskał ogromną sławę i sympatię kibiców, dzięki fantastycznym występem w kadrze skoczków narciarskich i sukcesom, jakie udało mu się wywalczyć w ostatnich latach. Kibice chcą wiedzieć jak najwięcej o swoim idolu, jednak mało który z nich wie, jak wygląda życie rodzinne skoczka.

Przykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoPrzykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Od 50 dni jest na kwarantannie. Koszmar 10-latki
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleni


Kamil Stoch wzbudza wielkie zainteresowanie kibiców

Już w najbliższy weekend odbędą się długo wyczekiwane zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Zawodnicy światowej czołówki będą mieli jedyną okazję do rywalizacji na dłuższy czas, gdyż zawody w Wiśle, będą jedynymi w tegorocznym kalendarzu cyklu. Pozostałe konkursy z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne, odwołano.

Kilka reprezentacji narodowych, w tym Niemcy, Norwegia i Austria już zapowiedziały, że nie wystawią na zawody w Polsce najsilniejszego składu. Na skoczni imienia Adama Małysza nie zabraknie jednak reprezentantów Polski z Kamilem Stochem na czele. Skoczek z Zębu jest liderem naszej kadry i jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Życie sportowe, ale także prywatne skoczka wzbudza wielkie zainteresowanie kibiców.

Tragiczna wiadomość odebrała nam mowę. Pożegnaliśmy prawdziwą legendę, kochały go miliony, rodzina i fani w żałobieTragiczna wiadomość odebrała nam mowę. Pożegnaliśmy prawdziwą legendę, kochały go miliony, rodzina i fani w żałobieCzytaj dalej


Niewiele osób zna szczegóły z życia prywatnego Kamila Stocha

Za sprawą wielkich sukcesów Kamila Stocha mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o jego życiu prywatnym. Jak wiemy, skoczek z Zębu jest szczęśliwie związany z Ewą Bilan-Stoch, fotograf i artystką. Nie każdy jednak wie, że lider reprezentacji Polski ma dwie siostry, Natalię oraz Annę, która jest najstarsza z trójki rodzeństwa.

Pani Anna, podobnie jak tata jej i Kamila Stocha, jest z wykształcenia psychologiem. Swego czasu pracowała także w przedszkolu na Cyprze, a obecnie mieszka w Zakopanem. Druga z sióstr naszego mistrza, Natalia, w przeszłości również była związana ze sportem i uprawiała w młodości biegi narciarskie. Później zdecydowała się ukończyć studia prawnicze i obecnie pracuje w firmie prawnej w Krakowie. Pani Natalia mieszka w Bielsku-Białej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetne wieści dla tysięcy Polaków. ZUS szykuje kolejne ulgi
  2. Ogromna dziura pochłonie 33 polskie wsie. Mieszkańcy załamani, a kopalnia zaciera ręce
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News