Kamil Stoch
Youtube TVP Sport
Autor - 20 Września 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwalił

Kamil Stoch wraz ze swoimi kolegami z polskiej kadry skoczków narciarskich szykuje się do kolejnych nowego sezonu Pucharu Świata, który powinien ruszyć już pod koniec listopada. Jeden z najlepszych polskich skoczków w historii często chwali się zdjęciami zarówno z treningów jak i ze spędzania czasu wolnego. Rzadko jednak mówi o swojej rodzinie.

Kamil Stoch często pokazuje się w towarzystwie swojej pięknej żony, a na jego Instagramie często znajdziemy zdjęcia z różnych wspólnych wyjazdów czy innych aktywności państwa Stochów. Rzadko jednak możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych o dwóch siostrach naszego mistrza: Annie i Natalii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Aż o 40 proc. wyższe emerytury, parlament zadecydował. Czy taka podwyżka powinna być też w Polsce?
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów PolskiTo już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów PolskiCzytaj dalej

Kamil Stoch nie chwalił się zajęciem siostry

33-letni skoczek, podobnie jak reszta naszych reprezentantów, dobrze prezentuje się przed najważniejszymi, zimowymi zawodami w skokach narciarskich. W Letnim Grand Prix Polacy zdominowali rywali, zajmując całe podium w obu konkursach.

Teraz nasza kadra szykuje się powoli do Pucharu Świata, choć jeszcze odbywają się letnie zawody w skokach narciarskich. Ostatnio Kamil Stoch najwidoczniej skupił się głównie na treningach, ponieważ jego Instagram pełen jest zdjęć z zajęć na skoczni. Choć nasz skoczek lubi dzielić się również zdjęciami z życia prywatnego, to rzadko mieliśmy okazję dowiedzieć się od niego czegoś więcej o jego rodzinie, w tym jednej z sióstr, Natalii.

Upojna randka Justyny Żyły. Nie ukrywa niczego, pokazała wszystko na Instagramie (FOTO)Upojna randka Justyny Żyły. Nie ukrywa niczego, pokazała wszystko na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Czym zajmuje się Natalia Stoch-Mika?

Okazało się, że pani Natalia, która jest starsza od Kamila o 2 lata, również początkowo trenowała jedną z zimowych dyscyplin. W młodości zajmowała się biegami narciarskimi, jednak porzuciła sport na rzecz innej ścieżki rozwoju. Okazało się, że ostatecznie Natali Stoch-Mika wybrała... studia prawnicze.

Po zakończeniu nauki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i po latach zbierania doświadczenia zawodowego siostra Kamila Stocha zdecydowała się założyć własną działalność jako radca prawny oraz doradca podatkowy. Warto wspomnieć, że jednym z zainteresowań, które pani Natalia przedstawia na stronie swojej działalności, jest... prawo sportowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
  2. Czy to już koniec samochodów z silnikami spalinowymi? Do 2030 mają zniknąć
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News