Kamil Stoch
Instagram.com/kamilstochofficial
Autor - 21 Lipca 2020

Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)

Kamil Stoch wraz z resztą skoczków całkiem niedawno przygotowywał się do nadchodzącego sezonu na zgrupowaniach w Polsce oraz Austrii. Teraz jednak skoczkowie dostali wolne, a Kamil Stoch i Dawid Kubacki wraz ze swoimi żonami wybrali się na Mazury, gdzie podziwiali przyrodę i świetnie bawili się płynąc kajakami.

Kamil Stoch wraz z Dawidem Kubackim zabrali swoje żony na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Cała czwórka świetnie się bawiła, co postanowili uwiecznić na zdjęciach. Kubacki zachwalał nową formę treningu, zaś Stoch postanowił sobie zażartować w niecodzienny sposób.

Arkadiusz Milik uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem. Hitowy transfer na ostatniej prostejArkadiusz Milik uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem. Hitowy transfer na ostatniej prostejCzytaj dalej

Kamil Stoch w "nowych butach"

Tegoroczne przygotowania do nadchodzącego sezonu skoków narciarskich odbywają się w niecodziennym trybie. Najpierw mogliśmy śledzić jak nasi skoczkowie radzą sobie na zgrupowaniach w Polsce czy w Austrii, a teraz polscy skoczkowie mogli wybrać się na urlop. Maciej Kot wraz z żoną wybrał się do Chorwacji, zaś Kamil Stoch i Dawid Kubacki, również ze swoimi małżonkami wybrali się na Mazury.

Stoch postanowił udokumentować wypad, a cała czwórka chętnie pozowała do zdjęć. Dawid Kubacki chwalił się, że mogą potrenować ręce i zagadywał fanów. - Dzisiaj pakujemy na ręce, a Wy jakie formy spędzania czasu preferujecie? - zapytał na Instagramie Kubacki. Z kolei Stoch w niecodzienny sposób postanowił zażartować, wchodząc do dwóch kajaków na raz stwierdzając, że to jego nowe buty.

Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kolejna reforma Ekstraklasy. Kibice nie będą zachwyceni zmianamiKolejna reforma Ekstraklasy. Kibice nie będą zachwyceni zmianamiCzytaj dalej

Za miesiąc powrót na skocznię

Kalendarz Letniego Grand Prix w skokach narciarskich wciąż jest bardzo niepewny. Polskich kibiców przede wszystkim interesować będzie inauguracja sezonu, zaplanowana na 22-23 sierpnia na skoczni w Wiśle-Malince. Trudno jednak przewidzieć ile konkursów odbędzie się w całym cyklu, gdyż wiele krajów wciąż nie przewiduje organizowania zawodów sportowych tego typu aż do jesieni.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News