Kamil Stoch
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Listopada 2020

Już się zaczęło. Policja będzie musiała interweniować? Chodzi o Kamila Stocha i polskich kibiców

Kamil Stoch oraz jego koledzy z reprezentacji Polski już w sobotę wezmą udział w pierwszym konkursie drużynowym nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Niestety z powodu pandemii koronawirusa zawody odbędą się bez udziału kibiców. Jak się jednak okazuje, oficjalny zakaz nie zniechęca fanów naszych skoczków przed pojawieniem się na trybunach. Zmuszona była interweniować policja. 

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Klemens Murańka wystąpią dzisiaj w konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach w Wiśle. Zawody mają odbyć się bez udziału publiczności z uwagi na pandemię. Policja robi wszystko, by fani faktycznie nie pojawili się na skoczni.

Niesamowite zagranie Roberta Lewandowskiego. Ten strzał przeczy prawom fizyki (WIDEO)Niesamowite zagranie Roberta Lewandowskiego. Ten strzał przeczy prawom fizyki (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Na jaw wyszła cała prawda o Bandziorku z ”Chłopaków do wzięcia”. Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia, jak dostał się do programu, teraz wszystko jest jasne
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą


Kamil Stoch i skoczkowie pod ochroną policji

Już o godzinie 16:00 rozpocznie się pierwszy konkurs nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle zobaczymy najlepszych zawodników podczas rywalizacji w konkursie drużynowym. Nie zabraknie oczywiście Polaków.

Trener naszej kadry Michal Doleżal ogłosił skład reprezentacji Polski na sobotni konkurs tuż po zakończeniu kwalifikacji do niedzielnych zawodów indywidualnych. Dowiedzieliśmy się, że nasz kraj reprezentować będą Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Klemens Murańka.

Dla Murańki jest to powrót do składu kadry na konkurs drużynowy po pięciu latach, Ostatni raz wystąpił w tego typu zawodach w listopadzie 2015 roku w Klingenthal. Polacy zajęli wówczas szóste miejsce.

Sobotnie zawody odbędą się bez udziału kibiców. To oczywiście efekt obostrzeń wprowadzonych przez rząd na czas pandemii koronawirusa. Pojawiły się jednak doniesienia, że sympatycy skoków zamierzają pojawić się pod skocznią w Wiśle.

Krążą pogłoski, że grupa kibiców zamierzała zaskoczyć naszych zawodników i zebrać się w okolicach trybun, by dopingować ich podczas konkursu. Na doniesienia te zareagowała policja, która zamierza dopilnować, by nikt nie złamał obowiązującego zakazu. Funkcjonariusze będą dbali o zachowanie porządku.

Ile zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to groszeIle zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to groszeCzytaj dalej


Przed nami pierwszy konkurs nowego sezonu Pucharu Świata

Choć zabraknie dopingu, do którego zdążyli przyzwyczaić się skoczkowie, na pewno nie zabraknie emocji. Na skoczni zobaczymy najlepsze drużyny i skoczków ostatnich lat. W sobotniej rywalizacji wystartuje dziewięć ekip.

Na belce startowej w Wiśle zasiądą przedstawiciele dziewięciu nacji. Będą to Polska, Niemcy, Austria, Norwegia, Słowenia, Japonia, Szwajcaria, Czechy i Rosja. Zapowiada się emocjonująca walka o zwycięstwo.

Kamil Stoch i spółka muszą przygotować się na ostrą rywalizację. Ekipy takie, jak Austria, Norwegia czy Japonia na pewno zechcą walczyć o najwyższy stopień podium. Kto okaże się najlepszy, przekonamy się już za kilka godzin.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News