Kamil Stoch ból wywiad
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 23 Kwietnia 2020

Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'

Kamil Stoch postanowił w końcu opowiedzieć o tym, jak wyglądały jego treningi wostatnim czasie. Minione tygodnie były dla skoczka wyjątkowo niecodzienne, bowiem trzeba było przygotować się na nieco inny sposób funkcjonowania.

Kamil Stoch zdecydował się na szczerą wypowiedź na temat tego, jak wyglądały ostatnie tygodnie jego życia. Skoczek musiał pogodzić się z przedwczesnym zakończeniem sezonu w Pucharze Świata i choć ostatecznie ogłoszono go zwycięzcą cyklu Raw Air, to mimo wszystko nie mógł on być do końca zadowolony, bo być może udałoby się zająć wyższe miejsce w klasyfikacji generalnej.

Na ten moment nie wiadomo nawet, czy skoczkowie wrócą do rywalizacji już w Letnim Grand Prix. Rezygnacja z organizacji zawodów byłaby sporym ciosem dla sportowców, którzy na dobrą sprawę musieliby pogodzić się z roczną przerwą. Jak się okazuje, Kamil Stoch odczuwał bardzo poważny ból, który przeszkadzał mu w treningach.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Piękna 26-letnia zawodniczka skazana na 116 lat więzienia. Zjawiskowa gwiazda Instagrama trafi za kraty (FOTO)Piękna 26-letnia zawodniczka skazana na 116 lat więzienia. Zjawiskowa gwiazda Instagrama trafi za kraty (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch miał poważny problem

Kamil Stoch mógł mieć spory żal po zakończeniu sezonu w Pucharze Świata w tak nagły sposób. Od dłuższego czasu zapowiadało się na przedwczesne przerwanie rywalizacji, jednak sposób ogłoszenia decyzji pozostawiał wiele do życzenia. Nasz skoczek nagle dowiedział się o tym, że został zwycięzcą cyklu Raw Air. Jedynym pozytywem może być nagroda, która w części do niego dotarła.

- Po zakończeniu sezonu i nagłym powrocie do domów dostaliśmy tydzień odpoczynku. Później mieliśmy grupowe spotkanie na Skypie, podczas którego omówiliśmy nasze starty i zastanowiliśmy się nad przyszłością. Dostaliśmy wytyczne, program treningowy do realizacji w domu. Przez ostatnie trzy tygodnie zajmowałem się właśnie tym. Trenowałem ostro i bywało, że nie mogłem spokojnie usiąść, bo bolały mnie cztery litery - powiedział Kamil Stoch w rozmowie z Filipem Czyszanowskim z TVP Sport.

Bramkarz klubu z Ligi Mistrzów jest poważnie chory. Jego stan wciąż się nie poprawiaBramkarz klubu z Ligi Mistrzów jest poważnie chory. Jego stan wciąż się nie poprawiaCzytaj dalej

Kamil Stoch odczuwał wielki ból

Nie można się dziwić, bo tak długa przerwa od normalnej aktywności sportowej niewątplwie wpłynęła na dyspozycję zawodników występujących na najwyższym poziomie. Na ten moment trudno wyrokować, jak sytuacja rozwinie się w ciągu najbliższych tygodni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjechał na wakacje mimo epidemii. Może skończyć w więzieniu i zapłacić ogromną karę
  2. Szczeniaki porzucone na torach czekały na śmierć. Ktoś zostawił je celowo
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Rząd cofnął jeden z większych zakazów. Długo wyczekiwana zmiana, jednak jest jeden haczyk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News