Kamil Stoch trening
.
Autor Piotr Bernaciak - 24 Stycznia 2020

Kamil Stoch kompletnie zdeklasował całą konkurencję w Zakopanem. Niesamowity występ, ogromna klasa

Kamil Stoch oddał już swój skok w serii treningowej przed konkursem Pucharu Świata w Zakopanem. Nasz reprezentant pokazał, że stać go na wielki sukces na polskiej ziemi. Jego występ robi wrażenie.

Kamil Stoch udowodnił, że wciąż potrafi występować na najwyższym poziomie. Nasz mistrz olimpijski pozostaje w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata, jednak ostatnio wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że jego występy nie stoją już na tak wysokim poziomie, co mogło wywołać spory niepokój. Na szczęście jednak wydaje się, że wiadomości o jego końcu były mocno przesadzone.

Nasz skoczek pojawił się dziś w Zakopanem, gdzie trwają treningi przed konkursem w ramach Pucharu Świata. Spodziewaliśmy się, że Dawid Kubacki powtórzy swój wielki sukces i pokaże klasę po raz kolejny, jednak nieoczekiwanie to właśnie Kamil Stoch zdeklasował całą konkurencję. Nic nie zapowiadało tak doskonałej formy zawodnika z naszego kraju przed konkursem.

Żona Dawida Kubackiego została porównana do Anny Lewandowskiej. Wymowna odpowiedź partnerki skoczkaŻona Dawida Kubackiego została porównana do Anny Lewandowskiej. Wymowna odpowiedź partnerki skoczkaCzytaj dalej

Kamil Stoch nie dał rywalom szans

W pierwszej serii treningowej wystąpili wszyscy znani nam skoczkowie biorący udział w tegorocznym Pucharze Świata, którzy liczyli na dobry rezultat. My mieliśmy nadzieję, że Dawid Kubacki po raz kolejny potwierdzi, że początek tego roku jest dla niego świetnym okresem i ponownie zademonstruje genialną formę na skoczni w Zakopanem. Stało się jednak inaczej.

Pierwszy trening padł łupem Kamila Stocha, który skoczył na odległość 129,5 metra w bardzo trudnych warunkach. Udało mu się wyprzedzić Markusa Eisenbichlera i Michaela Hayboecka. Polak był zdecydowanie lepszy od całej konkurencji i należą mu się brawa za wspaniały występ. Pozostaje życzyć mu, aby w kwalifikacjach i we właściwym konkursie było równie dobrze.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Finowie twierdzą, że wynaleźli lek na kaca. Badanie może być przełomowe
 2. Chciał się pozbyć gniada os, więc je zjadł i wszystko nagrał. Kandydat do nagrody Darwina?
 3. Jarosław Niezgoda nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Znamy prawdziwą przyczynę
 4. Zbigniew Boniek porównał Ekstraklasę do Premier League. "Tam też kopią się po głowach"
 5. Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występował
 6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili
 7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
 8. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 9. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 10. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 11. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
 12. Antyfake - fact-checking doceniony przez użytkowników

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News