Kamil Stoch
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Nadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpić

Kamil Stoch może być pewny o swoje miejsce w kadrze skoczków na Puchar Świata. Inni jednak mogą więcej nie pojawić się już podczas zawodów Pucharu Świata. Sensacyjne wnioski wyciągnąć można z regulaminu powołań.

Kamil Stoch niemal zawsze może liczyć na miejsce w składzie drużyny narodowej występującej na Pucharze Świata. Wszystko przez jego doskonałe wyniki w kolejnych konkursach, przez które selekcjoner nie musi nawet się zastanawiać. Okazuje się jednak, że istnieje jeden przepis, który może wykluczyć wielu zawodników z występu na najwyższym poziomie.

W związku z jego zastosowaniem być może przyjdzie nam nawet pożegnać się z kilkoma skoczkami, którzy do tej pory występowali w Pucharze Świata co roku. Cieszyli się oni wielką rozpoznawalnością, ale być może nagle będą musieli znaleźć się w kadrze B.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch nie będzie miał większego problemu

O ile sam Kamil Stoch, Dawid Kubacki czy Piotr Żyła znajdą się w kadrze jako najlepsi zawodnicy Pucharu Świata, to reszta zawodników może mieć ogromny problem. W związku z nowymi wytycznymi skoczkowie muszą spełniać kryteria, by zasłużyć na powołanie do drużyny narodowej A. Okazuje się, że wcale nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Poznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasnePoznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasneCzytaj dalej

Kamil Stoch i inni skoczkowie podlegają kryteriom

Oznacza to, że nie wszyscy skoczkowie przejdą przez surowe kryteria. Jak się dowiadujemy, między innymi Jakub Wolny zgodnie z nimi byłby wykluczony z kolejnych występów w Pucharze Świata, podobnie jak choćby Aleksander Zniszczoł. Obaj panowie zaliczyli w tym sezonie dużo występów w Pucharze Świata. Niewykluczone więc, że PZN będzie musiał dokonać zmian w regulaminie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano porażające przyczyny ogromnego pożaru na północy Polski. Największa tragedia w Polsce opanowana
  2. Zabraknie autobusów i tramwajów. Pasażerowie wracają do komunikacji miejskiej, nie wszyscy się zmieszczą
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Coraz większe problemy z pieniędzmi w bankomatach. Brakuje tych najbardziej potrzebnych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News