Kamil Stoch koneic karieyr
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza

Kamil Stoch postanowił w końcu przerwać milczenie i wypowiedzieć się na temat swojej dalszej kariery. Długo czekaliśmy na wypowiedź polskiego mistrza w tej sprawie. Niektórzy mieli uzasadnione obawy, że pożegna się on ze sportem.

Kamil Stoch parę miesięcy temu wzbudził wielkie zainteresowanie ze strony kibiców, nieoczekiwanie wspominając o tym, że musi zastanowić się, co dalej z jego karierą. Nasz najbardziej utytułowany skoczek w obecnej reprezentacji zakończył sezon Pucharu Świata na piątym miejscu, choć gdy wypowiadał te słowa, znajdował się jeszcze niżej w klasyfikacji generalnej.

Wiele osób twierdzi, że tego typu rezultat zwyczajnie nie przystoi mistrzowi olimpijskiemu i jednocześnie człowiekowi, który zdominował swoją dyscyplinę przez lata. Niektórzy twierdzili, że wobec nieco słabszej (ale wciąż bardzo dobrej) dyspozycji Kamil Stoch być może zdecyduje się nawet na zakończenie kariery. Reprezentant Polski w końcu jednoznacznie wypowiedział się w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Kibice skoków narciarskich oszukani. Organizatorzy konkursu perfidnie ich ograbiliKibice skoków narciarskich oszukani. Organizatorzy konkursu perfidnie ich ograbiliCzytaj dalej

Kamil Stoch chciał zakończyć karierę?

Kibice mieli prawo poczuć niepokój w związku z niedawną wypowiedzią Kamila Stocha, który przyznał wprost, że po zakończeniu sezonu musi znaleźć czas na to, by usiąść i zastanowić się nad tym, co dalej z jego karierą. Polski skoczek miał prawo wówczas czuć się rozczarowany kolejnymi konkursami, które nie szły wówczas po jego myśli. Końcówka sezonu była jednak w jego wykonaniu znacznie lepsza.

Wiele osób obawiało się, że być może Kamil Stoch potwierdzi plotki o końcu kariery w związku z pewnym "wypaleniem". Okazuje się jednak, że jeden z najbardziej popularnych polskich skoczków nie ma takich planów, a przynajmniej nie na kolejny sezon. Postanowił on opowiedzieć o wszystkim w jednym z wywiadów, jasno deklarując, co czeka go w przyszłości.

Policja zapukała do domu polskiego olimpijczyka. Funkcjonariusze bali się wejść do środkaPolicja zapukała do domu polskiego olimpijczyka. Funkcjonariusze bali się wejść do środkaCzytaj dalej

Kamil Stoch nie ma wątpliwości

- Na tę chwilę, dalej jestem skoczkiem - powiedział dość lakonicznie Kamil Stoch w wywiadzie dla Sport.pl.

Wydaje się więc, że ci, którzy obawiali się o przyszłość Kamila Stocha, mogą czuć się nieco uspokojeni. Pozostaje nam wierzyć w to, że kolejny sezon przyniesie następne sukcesy polskiego skoczka i skłoni go do dalszych występów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News