Kamil Stoch koronawirus
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 25 Czerwca 2020

Kamil Stoch i koledzy przeszli testy na obecność koronawirusa. Na jaw wyciekły szczegóły badań skoczków (WIDEO)

Kamil Stoch razem z innymi skoczkami przebywającymi na zgrupowaniu w Zakopanem musiał przejść test na obecność koronawirusa. Wszystko przez informacje, które podał w poniedziałek Adam Małysz. Orzeł z Wisły oświadczył, że wyniki badań potwierdziły u niego obecność COVID-19.

Kamil Stoch razem z kolegami z kadry w środę musieli przejść testy na obecność koronawirusa. Wszystko przez to, że 12 czerwca mieli kontakt z Adamem Małyszem. Orzeł z Wisły w poniedziałek za pomocą Facebooka poinformował, że zdecydował się przeprowadzić testy na obecność COVID-19, które dały wynik pozytywny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Papież Franciszek zwrócił się do Polaków. Niespodziewane słowa Głowy Kościoła
Zagadkowa śmierć słynnej olimpijki. Jej ciało wyłowiono z oceanuZagadkowa śmierć słynnej olimpijki. Jej ciało wyłowiono z oceanuCzytaj dalej

Kamil Stoch przeszedł testy na koronawirusa

- Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. - napisał Małysz na swoim profilu na Facebooku.

- Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą - dbajcie o siebie i uważajcie. - dodał.

Wyznanie czterokrotnego zdobywcy Kryształowej Kuli spowodowało, że pojawiło się ryzyko przerwania zgrupowania kadry polskich skoczków. Reprezentanci Polski, którzy trenują obecnie w Zakopanem, 12 czerwca spotkali się Małysze, który jest dyrektorem koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

- Z Adamem widzieliśmy się po raz ostatni dziesięć dni temu. Zasięgnęliśmy informacji i po tym okresie, gdyby ktoś z nas był chory, już pewnie - przy tak licznej grupie - pojawiłyby się objawy. Wszyscy jednak dobrze się czują i przygotowania - jak na razie - przebiegają według planu. Nie ma paniki - powiedział we wtorek Grzegorz Sobczyk, asystent trenera polskiej kadry Michala Doleżala.

Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)Czytaj dalej

Polscy skoczkowie już po badaniach

W środę zawodnicy przechodzili testy na obecność koronawirusa. Serwis "Skaczemy.pl" opublikował wideo, w którym pokazał, jak zawodnicy podchodzili do badań. Większość ze skoczków z uśmiechem na ustach przystąpiła do pobrania próbek. Zestresowany był jedynie Kacper Juroszek, a Kamil Stoch podszedł do badań niezwykle skoncentrowany.

Badania przeszli także członkowie sztabu szkoleniowego z trenerem Doleżalem na czele. W czwartek testy przejdzie prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, który miał kontakt z Małyszem 18 czerwca. - Czuję się dobrze - skomentował krótko swój stan zdrowia Tajner, cytowany przez portal sportowefakty.wp.

Testy na koronawirusa w kadrze polskich skoczków

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzeci sondaż i trzecia porażka obecnego prezydenta. W drugiej turze brakuje mu już 3 pkt. procentowych
  2. Niebezpieczna awaria w sieci Orange. Routery i modemy mogą się palić
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News