Kamil Stoch koniec kariery
Instagram - Kamil Stoch
Autor Piotr Bernaciak - 27 Lutego 2020

Kamil Stoch został zapytany, kiedy zakończy karierę. Zadziwiająca odpowiedź polskiego skoczka

Kamil Stoch od wielu lat odnosi gigantyczne sukcesy na światowych skoczniach, zajmując miejsca w czołówce Pucharu Świata. Koniec jego kariery zbliża się wielkimi krokami, o czym pamiętają również kibice. Jeden z nich zadał mistrzowi pytanie na temat zakończenia skakania.

Kamil Stoch zadebiutował w Pucharze Świata wiele lat temu. Swoje pierwsze nauki czerpał dzięki współpracy z Adamem Małyszem, który z pewnością miał na niego ogromny wpływ podczas pierwszych lat występów na najwyższym poziomie. Kamil Stoch po wielu latach przejął schedę po legendarnym koledze z drużyny narodowej i sam zaczął osiągać wielkie sukcesy.

Medalista olimpijski spisuje się świetnie od wielu lat, choć w tym sezonie zauważamy zniżkę jego formy. Z tego powodu jeden z kibiców postanowił zapytać go, czy podjął już decyzję w sprawie zakończenia kariery. Odpowiedź Kamila Stocha mogła zaskoczyć wielu fanów śledzących zmagania polskich skoczków narciarskich.

PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikatPZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikatCzytaj dalej

Kamil Stoch zakończy karierę?

Kamil Stoch swoje pierwsze występy w Pucharze Świata zanotował już w sezonie 2004/2005. Najlepsze lata jego kariery nadeszły jednak dekadę później, gdy został medalistą igrzysk olimpijskich i coraz częściej odnosił sukcesy w PŚ. Jego doskonałe skoki sprawiły, że wielu kibiców zapomniało o poważnym problemie, jakim była nieobecność Adama Małysza.

Mimo wszystko lata mijają, a Kamil Stoch nie jest już młodym zawodnikiem. Powoli zbliża się on do zakończenia kariery, dlatego nie może dziwic, że kibice coraz częściej pytają go o to, kiedy będzie chciał rozstać się z dyscypliną, która przyniosła jemu i nam tyle radości. Odpowiedź polskiej legendy skoków narciarskich była dość zaskakująca.

Legia Warszawa finalizuje wielki transfer. Rekord transferowy ligi pobity, kwota robi wrażenieLegia Warszawa finalizuje wielki transfer. Rekord transferowy ligi pobity, kwota robi wrażenieCzytaj dalej

Kamil Stoch coraz bliżej pożegnania się ze skokami

- Póki co zamierzam dokończyć ten sezon, potem odpocząć i zastanowić się nad wszystkim - powiedział Kamil Stoch na swoim Instagramie, odnosząc się do pytania zadanego przez kibica.

Polski skoczek niewątpliwie jest coraz bliżej pożegnania się z polską kadrą, jednak wydaje się, że jeżeli będzie miał wciąż ochotę do startowania w zawodach, to być może jeszcze będzie mógł liczyć na kilka lat występów na wysokim poziomie. Słowa Polaka zaniepokoiły i zaskoczyły fanów, którzy obawiają się, że być może niedługo ich ulubieniec rzeczywiście pożegna się ze skokami narciarskimi.

fot. Instagram - Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w Polsacie
  4. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  5. Szalona radość reprezentacji Polski po wielkim zwycięstwie. Z dumy aż rośnie serce (WIDEO)
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News