Kamil Stoch Dom
Facebook.com/KamilStoch
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Listopada 2020

Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)

Kamil Stoch w ubiegły weekend rozpoczął kolejny sezon w Pucharze Świata. Polak od lat już zalicza się di ścisłej światowej czołówki skoczków narciarskich. Jego sukcesy wiążą się także z wielkimi zarobkami. Dzięki pieniądzom wygranym na skoczniach całego świata zawodnik mógł postawić sobie piękny dom w rodzinnym Zębie. Stoch mieszka w prawdziwym pałacu.

Kamil Stoch od lat jest jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świece. W jego galerii znajdziemy złote medale niemal wszystkich najważniejszych imprez. Na koncie ma m.in.: złote medale igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata, nagrody za wygranie Turnieju Czterech Skoczni, Raw Air i dwie Kryształowe Kule. Do pełni kolekcji brakuje mu jedynie triumfu na mistrzostwach świata w lotach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie miał pojęcia, chodzi o wielkiego Polaka
  2. Widzieliśmy go w ”Ranczo”, ”Miodowych latach”, ”M jak miłość” i wielu innych. Aktor nie żyje, wczoraj odbył się jego pogrzeb
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
Grzegorz Krychowiak ma dom jak z bajki. Wygląda jak prawdziwy pałac, kosztował miliony (FOTO)Grzegorz Krychowiak ma dom jak z bajki. Wygląda jak prawdziwy pałac, kosztował miliony (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch ma piękny dom w górach

Sukcesy, jakie Stoch odnosił szczególnie przez ostatnią dekadę, wiązały się także z wielkimi zarobkami. Według doniesień medialnych tylko w trakcie trzech ubiegłych sezonów zarobił ok. 2,5 miliona złotych.

Dzięki pieniądzom zarobionym podczas zawodów na skoczniach całego świata był w stanie spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Stoch w rodzinnym Zębie postawił sobie piękny dom. Posiadłość trzykrotnego mistrza olimpijskiego robi wrażenie.

"Góralski pałac", "wizytówka gminy", "pałac mistrza" - określają turyści wspaniałą posiadłość Stocha. Dom naszego mistrza niemal od razu stał się jedną z największych atrakcji turystycznych w okolicy.

Kolorytu dodaje fakt, że dom Kamila Stocha mieści się przy ulicy... Kamila Stocha. W ten sposób władze Poronin uhonorowały swojego najbardziej znanego obywatela po zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Choć jak sam skoczek przyznaje, nigdy o to nie zabiegał.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wspaniała posiadłośc Stocha w rodzinnym Zębie

Stoch budowę domu rozpoczął w 2014 roku. Wtedy otrzymał od rodzinnej miejscowości kamień węgielny i sosręb, czyli główną belkę do podtrzymywania stropu w konstrukcji domu. Wszystko w ramach podziękowania za dwa złote medale wywalczone podczas igrzysk olimpijskich w Soczi.

Dom trzykrotnego mistrza olimpijskiego znajduje się na urokliwym wzgórzu. Polak ze swojego domu ma widok na wspaniałą panoramę polskich gór. Turyści z całej Polski przyjeżdżają w to miejsce nie tylko, aby podziwiać wspaniałą posiadłość Stocha, ale także niezwykłe górskie widoki.

Posiadłość Stocha w Zębie jest niemal w całości wykonana z drewna. Autorem projektu jest znany architekt Adam Bukowski, który w budowli chciał połączyć w projekcie nowoczesność z tradycyjnym podhalańskim >

- Stworzenie takiej konstrukcji jest niezmiernie trudne i niewielu cieśli potrafi poradzić sobie z precyzją takiego wykonania. Kamieniarka ułożona z kilkutonowych głazów także stanowi o atrakcyjności budowli. Wszystkie elementy to rękodzieło i praca lokalnych artystów - mistrzów, z którymi z przyjemnością współpracuję - mówił w rozmowie z portalem czterykaty.pl.

Stoch ma do dyspozycji w swoim domu aż cztery kondygnacje. Całość została wykonana zgodnie z najnowszymi technologiami. Wszystko by budynek mógł przetrwać zmienne warunki pogodowe, jakie panują w górach.

Kamil Stoch Dom

Kamil Stoch Dom

Kamil Stoch Dom

fot. YouTube - Podróże Polskie

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Nie wiesz w co grać? Przedstawiamy top 10 gier na PC z 2020 roku
  2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apel

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News