Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Sierpnia 2020

Sekret Kamila Stocha wyszedł na jaw. Wiemy, dlaczego jest tak dobry, wszystko przez jeden szczegół

Kamil Stoch zaprezentował się ze świetnej strony w zawodach Letniego Grand Prix, które odbyły się w miniony weekend na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Ulubieniec kibiców dwukrotnie stanął na podium, a lepszy od niego okazał się jedynie Dawid Kubacki. Przy okazji, dowiedzieliśmy się, jaki jest sekret doskonałej dyspozycji lidera naszej kadry. Wszystko zależy od jednego, niezwykle istotnego szczegółu. 

Kamil Stoch ponownie znalazł się na ustach wszystkich sympatyków skoków narciarskich za sprawą prezentowanej przez siebie znakomitej formy. Skoczek z Zębu osiąga fantastyczne rezultaty w letnich zawodach, a my wiemy, jaka jest tajemnica sukcesu Polaka.

Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językRobert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami


Kamil Stoch znalazł przepis na sukces

W miniony weekend odbyły się długo wyczekiwane przez kibiców zawody Letniego Grand Prix w Wiśle. Dwa konkursy indywidualne z udziałem zawodników z całego świata, przebiegały pod dyktando reprezentantów Polski. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę Polacy nie mieli sobie równych i zajęli wszystkie stopnie podium. Dwukrotnie zwyciężył Dawid Kubacki, a tuż za jego plecami znaleźli się Kamil Stoch i Piotr Żyła.

Świetną formę Kamil Stoch pokazał już w piątek, podczas zorganizowanego przez telewizję Pucharu TVP Sport. 33-latek wygrał zawody, które zastąpiły tradycyjne kwalifikacje i wyprzedził Dawida Kubackiego. W próbach oddanych przez Stocha widać było dopracowanie niezwykle istotnego elementu. Skoczek zdradził, że było to kluczowe w osiągnięciu wysokiej formy.

LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscyLeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscyCzytaj dalej


Lider naszej kadry zdradził, co stoi za jego świetnymi skokami

Kamil Stoch znacznie poprawił się w elemencie lądowania. W przeszłości zdarzało się, że sędziowie odejmowali punkty Polakowi właśnie za lądowanie, podczas którego uciekała mu któraś z nart. W zeszły weekend nie było jednak widać żadnego uchybienia, co do tego elementu. Stoch lądował wręcz idealnie i przyznał, że było to dla niego ważne.

- Jeśli chodzi o moje skoki i zwłaszcza ten ostatni, to były takie próby, które oddawałem na najlepszych treningach. Po prostu przyjemnie. Jeśli chodzi o lądowanie, to jest coś, co zawsze chce wykonywać dobrze, choćby ze względów bezpieczeństwa. Z drugiej strony uważam, że daleki skok wykończony telemarkiem, to jest to taka, jak to mówi pewien ekspert "truskawka na torcie". Po prostu to chce zawsze robić. Dla mnie skok, który nie jest wykończony telemarkiem, to nie jest do końca udany skok - powiedział Kamil Stoch, posługując się przy okazji określeniem charakterystycznym dla Tomasza Hajto.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News