Kamil Stoch
youtube.com/Telewizja Małopolska
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Kwietnia 2020

Kamil Stoch nagle pojawił się w telewizji i zaapelował pilnie do Polaków. Chodzi o sprawę życia i śmierci

Kamil Stoch jest jednym z ulubionych sportowców w historii polskiego sportu. Mistrz olimpijski, który cieszy się powszechnym szacunkiem fanów i miłośników skoków narciarskich niespodziewanie wystąpił w Telewizji Małopolskiej i zaapelował do wszystkich Polaków. Słowa polskiego sportowca powinny być dla każdego bardzo ważne, szczególnie, że sprawa tyczy się ludzkiego zdrowia i życia.

Kamil Stoch jest osobą, obok której polski kibic nie przejdzie obojętnie. Mistrz świata i zdobywca złotych medali na olimpiadzie oświadczył ostatnio, że będzie kontynuował swoją karierę sportową. Jego ostatnim wystąpieniem było to z wczoraj, które pojawiło się na łamach Telewizji Małopolskiej. Apel sportowca, skierowny do milionów Polaków spotkał się z szerokim odzewem. Nie da się ukryć, że słowa sportowca każdy powinien wziąć sobie do serca.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Nie żyje słynny zawodnik. Jeszcze niedawno grał przeciwko kadrze Polski, miał tylko 36 lat
    2. Korzystasz ze smartfona? Możesz słono zapłacić. Zapowiedziano nowy podatek dla wszystkich Polaków
Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Stoch pojawił się w telewizji i powiedział kilka, ważnych słów

Skoczek narciarski, korzystając z zaproszenia Telewizji Małopolskiej zdecydował się na kilka ważnych słów, skierowanych do fanów i każdego mieszkańca Polski. Sportowiec opowiedział o tym, jak ważne jest dbanie o zdrowie w czasach epidemii koronawirusa. Mistrz olimpijski zaapelował także o przestrzeganie rządowych restrekcji w tym wyjątkowo ciężkim momencie.

- Wierzę, że każdy z nas będzie w stanie znaleźć sobie zajęcie w tym trudnym czasie, a przede wszystkim będzie odpowiedzialny, dzięki czemu wspólnie powiemy "stop" koronawirusowi - powiedział legendarny sportowiec w swoim wystąpieniu.

Smutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciSmutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

Stoch życzył Polakom wiele zdrowia

Stoch, pod koniec swojego wystąpienia złożył życzenia wszystkim fanom sportu i sam żywi nadzieję na to, że koszmar związany z epidemią się zaraz skończy, a Polacy będą mogli wrócić do swojego normalnego życia, w którym nie będzie brakować radości. Aby tak się jednak stało, wszyscy muszą się teraz zachować bardzo odpowiedzialnie.

- Wszystkim życzę, abyśmy jak najszybciej mogli wspólnie wyjść na pole i cieszyć się życiem. Bądźcie zdrowi - mówi polski skoczek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier przeprasza obywateli i sugeruje wcześniejsze zniesienie obostrzeń. Zaskakująca wiadomość z Włoch
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)
  4. Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców
  5. Legia Warszawa przebadała piłkarzy na obecność COVID-19. Znamy wyniki testów
  6. Na zakupach będą mogli cię zamknąć w izolatce. Wystarczy podejrzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News