Kamil Stoch Sapporo
.
Autor Piotr Bernaciak - 31 Stycznia 2020

Ogromny pech Kamila Stocha w Sapporo. Kibice zadrżeli przed telewizorami, wielka niespodzianka

Kamil Stoch wziął udział wraz z innymi Polakami w kwalifikacjach do konkursu w Sapporo. Nasz mistrz olimpijski sprawił sporą niespodziankę swoim występem. Polscy kibice mieli prawo zadrżeć.

Kamil Stoch w ostatnich tygodniach spisuje się zdecydowanie lepiej, niż w pierwszej części tego sezonu w Pucharze Świata. Reprezentant Polski zalicza coraz lepsze występy na światowych skoczniach i wydawało się, że już niebawem znów będziemy oglądać go na podium w Pucharze Świata. Z pewnością każdy polski kibic chciałby, aby jego dobra seria została jak najdłużej podtrzymana.

W dzisiejszych kwalifikacjach do jutrzejszego konkursu w Sapporo nie było jednak zbyt dobrze. Kamil Stoch doprowadził swoim skokiem do sporej niespodzianki, bowiem nie udało mu się zająć miejsca nawet w środku stawki. Fani przed telewizorami oglądający wiernie występy naszych reprezentantów mogli obawiać się o to, czy uda mu się zakwalifikować do właściwego konkursu.

Nagrano moment katastrofy Kobego Bryanta. Zarejestrowała go osiedlowa kamera (WIDEO)Nagrano moment katastrofy Kobego Bryanta. Zarejestrowała go osiedlowa kamera (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Stoch doprowadził do niespodzianki

Wszyscy Polacy biorący udział w kwalifikacjach zdołali zakwalifikować się do konkursu głównego w Pucharze Świata, jednak Kamil Stoch z pewnością nie może być zadowolony ze swojego wyniku. Uzyskał jedynie 103 metry skoku, co w jego przypadku może zostać uznane za gigantyczne rozczarowanie. Trudno było poradzić sobie z warunkami i przez moment wydawało się, że może zabraknąć go w konkursie. Stoch zajął jednak dopiero 42. miejsce, które dało mu awans.

Powodów do wielkiej radości nie ma również Dawid Kubacki, który był piąty. Jak na jego ostatnie rezultaty nie był to najlepszy możliwy rezultat, bo ostatnio zdobywca Turnieju Czterech Skoczni przyzwyczaił nas do niemalże samych zwycięstw. Pozostaje mieć nadzieję, że nasi reprezentanci pokażą się ze znacznie lepszej strony podczas jutrzejszego występu w konkursie.

Kamil Stoch wywołał niepokój u kibiców

Tym razem niepokój kibiców był więc bezpodstawny, jednak mamy nadzieję, że w jutrzejszych zawodach obejdzie się bez tego typu niespodzianek. Pierwszy konkurs w Sapporo odbędzie się już o 8.30 czasu polskiego w sobotę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie siatkarki zmagają się z dramatem. Cudem uniknęły walkowera
  2. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  3. Robert Lewandowski pobije kolejny rekord. Kibice przecierają oczy ze zdziwienia
  4. Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański pokazał klasę po powrocie z kontuzji. Radosne wiadomości w sprawie bramkarza
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News