Kamil Stoch
Instagram Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 31 Października 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę

Kamil Stoch już wkrótce rozpocznie kolejny sezon zmagań w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Lider naszej kadry jak zwykle będzie mógł liczyć na wsparcie swojej małżonki Ewy, bez której, jak sam wielokrotnie podkreślał, nie udałoby mu się dojść na sportowy szczyt. Nie wszyscy kibice wiedzą jednak, że ukochana sportowca również realizuje swoją wielką pasję i osiąga sukcesy. Dla wielu jej działalność może być zaskoczeniem.

Kamil Stoch od lat zalicza się do grona najpopularniejszych polskich sportowców, a u jego boku wiernie stoi małżonka Ewa. Kobieta, która nie szuka atencji mediów, jest dla kibiców swoistą zagadką. Wielu fanów skoczka będzie zaskoczonych na wieść, czym zajmuje się jego ukochana.

Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Widok grobu Kory jest zwyczajnie przykry. Ujawniamy najnowsze zdjęcia jej miejsca pochówku
  2. Pod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziś
  3. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość


Kamil Stoch może liczyć na wielkie wsparcie swojej żony

Już za niecały miesiąc polscy skoczkowie narciarscy rozpoczną kolejny sezon zmagań w zimowym Pucharze Świata. Na czele naszej kadry stoi oczywiście Kamil Stoch, który od lat zalicza się do grona głównych faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli. Skoczek jak zwykle może liczyć na bardzo mocne wsparcie.

Tego udziela mu jego małżonka. Ewa Bilan-Stoch często przewija się w wypowiedziach Kamila Stocha, który podkreśla, że ukochana jest dla niego największym szczęściem i najlepszym przyjacielem. Skoczek zapewniał, że bez małżonki u boku, nie byłby w stanie osiągnąć tak wielkich sukcesów.

Ewa Bilan-Stoch nie udziela wielu wywiadów i unika raczej blasku fleszy fotoreporterów, dlatego też kibice nie wiedzą o ukochanej swojego ulubieńca zbyt wiele. Małżonka Kamila Stocha nie ogranicza się jedynie do celebrowania sławy swojej i jej męża. Pani Ewa pracuje w swoim zawodzie i realizuje największą pasję.

Dla wielu kibiców skoków narciarskich i Kamila Stocha może być zaskoczeniem, czym zawodowo zajmuje się Ewa Bilan-Stoch. Wieloletnia partnerka lidera polskiej kadry publikuje efekty swojej pracy w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że robią one kolosalne wrażenie.

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportuGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportuCzytaj dalej


Kim jest z zawodu Ewa Bilan-Stoch? Dla kibiców będzie to zaskoczenie

Ewa Bilan-Stoch jest z zawodu fotografem. Na jej profilu w serwisie Instagram możemy zobaczyć szereg jej prac. Zdjęcia wykonane w różnych zakątkach świata i dotykające różnej tematyki robią wrażenie. Zdjęcia można obejrzeć w tym miejscu.

Ukochana Kamila Stocha zorganizowała nawet wernisaż, na którym zaprezentowała swoje dzieła. Pokaz odbył się w Zakopanem w Teatrze Witkacego. Dumny z małżonki skoczek nie odstępował jej na krok.

Głównym tematem przedstawionych na wernisażu prac, były liczne medale olimpijskie wywalczone przez skoczków narciarskich z całego świata. Ewie Bilan-Stoch udało się przekonać 30 utytułowanych zawodników, by zaprezentowali swoje trofea. W efekcie powstała niesamowita wystawa.

Warto dodać, że to właśnie dzięki fotografii Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch poznali się i zostali parą, a wkrótce później małżeństwem. Pani Ewa w 2006 roku robiła zdjęcia skoczkom w Planicy i niemal od razu zwróciła uwagę Kamila Stocha. Para zakochała się w sobie i już od dziesięciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP z kolejną wpadką. W wiadomościach cytowali wpis liderki Strajku Kobiet z Twitera. Okazał się fałszywy
  2. Rodzice skrzywdzili dziecko na całe życie. Powód? Chcieli mieć darmowe WiFi
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  4. Polskie media podają dalej druzgocącą wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, znały go tysiące Polaków
  5. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość
  6. Incydent w Sosnowcu. - „PiS” i symbol błyskawicy na zdewastowanych autach
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News