Kamil Stoch żona oświadczyny Planica
YouTube - Eurosport
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lutego 2020

Żona Kamila Stocha opowiedziała o zaręczynach. "Trzy lata musiałam czekać"

Kamil Stoch: żona naszego skoczka opowiedziała o kulisach ich zaręczyn, do których doszło przed jednym z konkursów. Jej wyznanie rozbawiło fanów, którzy dowiedzieli się o tym, jak wyglądały ważne chwile dla związku naszego sportowca.

Kamil Stoch: żona naszego skoczka wystąpiła wraz ze swoim ukochanym w krótkim filmie, który opowiada między innymi o tym, jak wyglądały początki ich związku. Nie zabrakło także wypowiedzi na temat tego, jak wyglądał jeden z najważniejszych momentów w historii ich związku, czyli zaręczyny. Dowiedzieliśmy się, jak Kamil Stoch wszystko zaplanował, a także jak wszystko wyglądało oczami jego ukochanej.

Nie da się ukryć, że oboje wspominają tą chwilę z ogromną sympatią, bowiem wywołuje ona u nich bardzo miłe wspomnienia. O wszystkim opowiedzieli w materiale przygotowanym przez Eurosport, w trakcie jednego ze spacerów, gdy wrócili do ważnego dla nich miejsca.

Mistrz świata w skokach narciarskich zaliczy wielki powrót. Zobaczymy go już podczas najbliższego konkursuMistrz świata w skokach narciarskich zaliczy wielki powrót. Zobaczymy go już podczas najbliższego konkursuCzytaj dalej

Kamil Stoch: żona wspomina zaręczyny

Kamil Stoch: żona medalisty olimpijskiego poznała go podczas zawodów. Już wtedy zajmowała się tym, co pasjonuje ją równiez dzisiaj, czyli fotografią. Towarzyszyła ona naszym skoczkom w czasach, gdy najbardziej znanym członkiem ekipy był Adam Małysz, a Kamil Stoch nie był rozpoznawalny tak, jak dzisiaj. Skoczek wpisał jej się do książki od matematyki słowami "Twój małżonek Kamil".

Do zaręczyn doszło w Planicy, gdzie oboje przebywali przed jednym z konkursów. Ewa Bilan-Stoch przyznaje, że wiedziała o planach swojego ówczesnego chłopaka, bo w jego rzeczach znalazła pudełko z pierścionkiem. Nie wiedziała jedynie, kiedy zdecyduje się on na ten magiczny moment.

Arkadiusz Milik ukarany przez władze. Śmieszna decyzja włodarzy ligi wzbudziła wielkie kontrowersjeArkadiusz Milik ukarany przez władze. Śmieszna decyzja włodarzy ligi wzbudziła wielkie kontrowersjeCzytaj dalej

Kamil Stoch: żona towarzyszyła mu w konkursie

- Trzy lata musiałam czekać - stwierdziła z uśmiechem Ewa Bilan-Stoch.

Kamil Stoch odparł, że niektóre kobiety czekają na ten moment znacznie dłużej, a niektóre nigdy ostatecznie nie mogą cieszyć się z zaręczyn. Możemy jedynie cieszyć się, że zaręczyny naszego skoczka w Planicy zakończyły się dla pary pomyślnie i że oboje są dziś bardzo szczęśliwi i zakochani.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News