Kami Stoch: żona
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Żona Kamila Stocha ma niecodzienną pasję. To właśnie dzięki niej zdobyła serce męża, robi piorunujące wrażenie

Kamil Stoch: żona najlepszego polskiego skoczka ostatnich lat w niesamowity sposób zarabia na życie. Jej praca pozwala oczywiście na zarabianie pieniędzy, ale i realizowanie osobistych pasji. To przywilej, na który każdy chciałby sobie pozwolić. Co ciekawsze, to właśnie dzięki swojej pracy Ewa Bijan-Stoch poznała słynnego małżonka. 

Kamil Stoch: żona lidera kadry skoczków z zawodu jest fotografem. Na początku roku odbył się wernisaż jej prac, podczas którego dzielnie towarzyszył jej słynny mąż. Mało kto wie, że to właśnie dzięki pracy pani Ewy, jedna z najbardziej lubianych polskich par, miała okazję się poznać.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego nie wytrzymał. Na oczach tysięcy widzów zaczął oskarżać piłkarza
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna


Kamil Stoch: żona skoczka zorganizowała wernisaż

Kamil Stoch i jego małżonka Ewa są bezsprzecznie jedną z najbardziej popularnych i lubianych par w Polsce. W przeciwieństwie do innych rzadko jednak pokazują się przed obiektywami kamer, czy też na tak zwanych “ściankach”. Cenią sobie swoje życie prywatne i dlatego tak mało wiemy, jak wygląda ich codzienność, gdy nasz najlepszy skoczek akurat nie startuje w zawodach.

Kilka miesięcy temu odbyło się jednak wydarzenie, które pozwoliło nam dowiedzieć się o małżonce Kamila Stocha nieco więcej. W styczniu w Zakopanem odbył się wernisaż prac Ewy Bijan-Stoch. W Teatrze Witkacego zaprezentowano zdjęcia autorstwa pani Ewy, na których mogliśmy zobaczyć niesamowitą prezentację ponad 192 medali mistrzostw świata i 57 medali igrzysk olimpijskich. Małżonka reprezentanta Polski do pokazania swoich trofeów namówiła wielu czołowych skoczków ostatnich trzydziestu lat.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej


Słynna para poznała się dzięki pracy

Mało kto wie, że to właśnie dzięki wykonywanym zawodom Kamil Stoch i Ewa Bijan zostali parą. Pani Ewa, która zajmuje się fotografią, w 2006 roku była na zawodach w słoweńskiej Planicy, gdzie fotografowała rywalizujących zawodników. Właśnie wtedy zwrócił na nią uwagę Stoch. Po czterech latach związku para postanowiła wziąć ślub. Małżonkowie może nie zdradzają za wiele szczegółów swojego życia prywatnego, ale pewne jest, że zawsze się wspierają.

Źródło: plotek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Adam Małysz wykonał ważny telefon. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Nie było innej możliwości
  4. Michał Pazdan zmieni klub tuż przed Euro? Obrońca podaje jeden warunek, który zmusi go do transferu
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News