Kamil Stoch: żona
instagram,com/ewabilan
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Stycznia 2020

Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. "Nie chce należeć do ich świata"

Kamil Stoch: żona czołowego polskiego sportowca zdecydowała się zabrać głos w sprawie zainteresowania medialnego jej osobą. Ukochanego skoczka w bardzo mocnych słowach skomentowała postawę dziennikarzy i dała do zrozumienia, że nie chce być celebrytą znaną z okładek pierwszych stron gazet.

Kamil Stoch: żona polskiego sportowca dość często zaczepiana jest przez media, które są bardzo ciekawe jej postawy względem sukcesów męża. Ewa Bilan-Stoch bardzo niechętnie godzi się na rozmowy, ponieważ sama nie przepada za dziennikarzami. Bilan w ostrych słowach zaatakowała dziennikarzy i stwierdziła, że nie chce należeć do medialnego świata mimo zainteresowania osobą jej męża.

Robert Lewandowski niczym Adam Małysz. Internauci wyśmiali pomysł polskiego gwiazdoraRobert Lewandowski niczym Adam Małysz. Internauci wyśmiali pomysł polskiego gwiazdoraCzytaj dalej

Kamil Stoch: żona sportowca przerywa milczenie. Mocne słowa pod kątem dziennikarzy

Żona Stocha udzieliła ostatnio wywiadu, w którym stwierdziła, że nie chce się jej rozmawiać z dziennikarzami pism plotkarskim. Nie dość, że Ewa Bilan chce bronić swojej prywatności, to uważa, że dziennikarze są bardzo wścibscy i kiedy już przechodzi do rozmowy, to oni wypytują ją głównie o jej słynnego męża.

- Dziennikarze już się przyzwyczaili do tego, że wolę rozmawiać z kimś na żywo. Dla mnie taki kontakt jest ważniejszy niż udzielanie się w gazetach czy portalach. Dostaję coraz mniej propozycji wywiadów, bo wszyscy wiedzą, że mają niewielkie szanse. Wyjątkiem są rozmowy o mojej pracy. W środowisku jestem znana, bo jestem aktywna i dobrze się czuję w relacjach bezpośrednich - mówi żona Stocha.

Ewa Bilan nie chce byc celebrytką

Ukochana polskiego skoczka zapytana o to, czy chciałaby być nową Anną Lewandowską, stanowczo zaprzeczyła. Kobieta twierdzi, że nie chce należeć do świata, w którym nikt nie liczyłby się z jej prywatnością. Sama też bardzo przestrzega przed tym, by nie nazywać jej celebrytką.

- Nie chcę należeć do ich świata. Już samo mówienie o tym, jest swego rodzaju postawieniem się w roli celebryty - mówi ukochana mistrza olimpijskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News