Kamil Stoch: żona
instagram.com/ewabilian
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Stycznia 2020

Kamil Stoch podziękował żonie po wielkim zwycięstwie. Taka kobieta u boku to skarb (FOTO)

Kamil Stoch: żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich wspiera ukochanego w trakcie wielu zawodów. W trakcie, gdy mąż Ewy Bilan-Stoch wygrywał w Zakopanem, kobieta przebywała na Wielkiej Krokwi i dopingowała mężowi. Gdy zawody się skończyły, skoczek skusił się na niezwykle czuły gest w kierunku swojej ukochanej.

Kamil Stoch: żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich jest żoną, której może życzyć sobie każdy sportowiec. Mimo że Ewa Bilan jest osobą bardzo zamkniętą na media, to bierze udział w wielu potyczkach swojego męża jako kibic. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że kobieta przebywała na terenie Wielkiej Krokwi, kiedy jej mąż odnosił zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. Stoch, widocznie ucieszony obecnością swojej żony przekazał jej bardzo miły gest za pomocą mediów społecznościowych.

Wzruszający gest gwiazd NBA. Uczcili pamięć zmarłej legendy (WIDEO)Wzruszający gest gwiazd NBA. Uczcili pamięć zmarłej legendy (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Stoch: żona dopingowała sportowca w Zakopanem

Z racji tego, że forma Kamila Stocha wraca, a sam skoczek narciarski z bardzo dobrej strony pokazywał się w trakcie konkursów w Zakopanem, gdzie pokazał się z jak najlepszej strony. Dobrą formę męża podziwiała Ewa Bilan, która po zakończeniu zawodów została zaproszona przez swojego ukochanego do sfery wyznaczonej dla zawodników. Nie brakowało uścisków, pocałunków, ale także czułego wyznania, które zostało opublikowane na social-mediach sportowca.

Na fotografii zamieszczonej przez Stocha możemy zauważyć, z jak wielką czułością przygląda się swojej ukochanej i jak bardzo cieszy się z tryumfu w Zakopanem. Zdjęcie zostało podpisane w bardzo czuły sposób, który potwierdza tylko uczucia, jakimi darzy się para.

- Moja muza pomyślności - napisał na zdjęciu polski skoczek.

Stoch dedykuje żonie zwycięstwa

To nie pierwszy raz, kiedy Kamil Stoch decyduje się na publiczne okazanie uczuć swojej żonie. Jedna z takich sytuacji miała miejsce w trakcie olimpiady w Pjongczangu. Przypomnijmy, że Polak na koreańskiej ziemi w 2018 roku wywalczył złoty medal olimpijski w trakcie konkursu indywidualnego na dużej skoczni.

- Moja żona to najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało. Jej wsparcie jest nieocenione. Ten sukces jest również jej. Bardzo się cieszę, kiedy w takim dniu jest obok mnie - mówił Stoch po swoim zwycięstwie

Kamil Stoch: żona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zidentyfikowano ciała ofiar wypadku helikoptera Bryanta. Potwierdziły się kolejne przykre informacje
  2. Marcin Gortat zabrał głos na temat Koby'ego Bryanta. Wzruszające słowa Polaka
  3. Legia Warszawa pobiła transferowy rekord Ekstraklasy. Znamy szczegóły transakcji
  4. Michael Jordan wydał oświadczenie ws. śmierci Bryanta. "Słowa nie mogą opisać moich uczuć"
  5. Wielkie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego. Polak znów wśród najlepszych, prawdziwa klasa
  6. Dawid Kubacki zdradził, co zrobi za pieniądze od premiera. Odpowiedź powala, ale komentarz Kamila Stocha zwrócił uwagę wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News