Kamil Stoch Żona
Instagram - Kamil Stoch
Autor Łukasz Kowalski - 27 Czerwca 2020

Żona Kamila Stocha pęka z dumy. Odebrała nagrodę za swojego męża i pokazała swoje piękne oblicze (FOTO)

Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch robi niesamowitą karierę. Spełnia się zawodowo jako fotograf, pedagog, menedżerka, założycielka agencji marketingu i klubu sportowego, judoczka i projektantka. Mnogość zajęć nie przeszkadza jej, aby reprezentować męża podczas wyjątkowych momentów.

Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch od lat zachwyca polskich kibiców. Partnerka trzykrotnego mistrza olimpijskiego to prawdziwa bizneswoman. Mnogość jej pasji odzwierciedla się w jej działaniach. Znana jest jako fotograf, pedagog, menedżerka, założycielka agencji marketingu i klubu sportowego, judoczka oraz projektantka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat (FOTO)
  2. Polacy w centrum dramatu. "Czerwona strefa" przykuła uwagę świata, porażające wiadomości docierają z Włoch
Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 latWidok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 latCzytaj dalej

Żona Kamila Stocha znów zachwyciła kibiców

Ewa Bilan-Stoch bardzo mocno wspiera kobiety w ich działaniach. Po tym, jak założyła razem z mężem klub sportowy, otrzymała wiele nieprzychylnych komentarzy pod swoim adresem. - Gdy usłyszałam, że baba powinna siedzieć w domu, pojawiła się sportowa złość, bo przecież z natury jestem sportowcem i wojownikiem, uprawiałam przez kilkanaście lat sporty walki. Pomyślałam, że mam coś do udowodnienia - wyznała w lutym w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

- Zachęcam do działania wszystkie kobiety, które nie realizują się w zajęciach uznawanych przez społeczeństwo za typowo "kobiece". Nikt nie powinien mówić, czy "baba" powinna rodzić dzieci i siedzieć w domu, czy ścigać się w rajdach samochodowych. Nie szufladkujmy drugiego człowieka. Każdy sam decyduje, w jaki sposób realizować się w życiu - dodała.

Żona Kamila Stocha Kibice w Polsce, nie tylko skoków narciarskich, od lat zachwycają się jej urodą. Fani uważnie śledzą każdą jej kreację podczas przeróżnych gal, tak jak na przykład corocznej gali Mistrzów Sportu, gdzie od lat jej mąż jest w czołówce najlepszych sportowców Polski.

Sensacyjna wiadomość z samego rana. Media : Ronaldinho wróci z emerytury. Wiemy, gdzie może zagrać BrazylijczykSensacyjna wiadomość z samego rana. Media : Ronaldinho wróci z emerytury. Wiemy, gdzie może zagrać BrazylijczykCzytaj dalej

Ewa Bilan-Stoch odebrała nagrodę w imieniu męża

Niedawno Ewa Bilan-Stoch reprezentowała swojego męża podczas uroczystości wręczenia nagród dla najlepszych sportowców gminy Poronin, w której mieszkają państwo Stochowie. - Chcemy nagrodzić naszych mieszkańców, którzy ciężko pracują na swoje sukcesy sportowe, którzy niosą nad radość i dumę - powiedziała wójt gminy Poronin, Anita Żegleń.

Kibice od razu zwrócili uwagę na fakt, że mimo iż była to skromna uroczystość, żona Kamila Stocha jak zwykle prezentowała nienaganny styl. Ewa Bilan-Stoch w imieniu męża odebrała stypendium przyznane przez gminę w wysokości 2000 złotych. Trzykrotny mistrz olimpijski jest najbardziej utytułowanym mieszkańcem gminy Poronin.

Kamil Stoch sezon zimowy Pucharu Świata rozpocznie pod koniec listopada konkursem w Wiśle. Obecnie razem z kadrą skoczków przebywa na zgrupowaniu w Zakopanem.

Kamil Stoch żona nagroda

Kamil Stoch żona nagroda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne limity na gotówkę w drodze. Wypłacenie pieniędzy już nie będzie takie łatwe
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. 15-latka została skrzywdzona przez własnego trenera. Na jaw wyszły porażające fakty, ciężko powstrzymać łzy
  4. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  5. Media przekazały najgorszą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, wspominają go tysiące osób z całego świata
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News