Kamil Stoch żona
JACEK KOZIOL/SE/EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Listopada 2020

Dramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanie

Kamil Stoch: żona popularnego skoczka narciarskiego udzieliła obszernego wywiadu dla portalu WP SportoweFakty. W rozmowie z dziennikarzami Ewa Bilan-Stoch wyznała, że czas pandemii koronawirusa jest dla niej wyjątkowo ciężki. Ukochana reprezentanta Polski opowiedziała o trudach życia codziennego i zaburzonych relacjach z rodziną.

Kamil Stoch: żona lidera kadry naszych skoczków zdecydowała się na szczere wyznanie. Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z WP SportoweFakty wyznała, że pandemia sprawiła, iż jej relacje z rodziną zostały zaburzone. Kobieta przeżywa bardzo trudny czas.

Wiemy, ile Kamil Stoch zarobił na triumfie w TCS. Wielkie pieniądze, ciężko na nie zapracowałWiemy, ile Kamil Stoch zarobił na triumfie w TCS. Wielkie pieniądze, ciężko na nie zapracowałCzytaj dalej


Kamil Stoch: żona lidera skoczków przeżywa dramat przez pandemię

Już w piątek reprezentanci Polski w skokach narciarskich wezmą udział w kwalifikacjach do zawodów Pucharu Świata w Kuusamo. Polacy mają za sobą przeciętne występy podczas pierwszych zawodów indywidualnych w Wiśle i zechcą zrobić wszystko, by zaprezentować się znacznie lepiej.

W zmaganiach w Finlandii nie zabraknie oczywiście Kamila Stocha. Uwielbiany przez Polaków skoczek zaliczył bardzo słaby występ podczas konkursu w Wiśle. Na odległą lokatę w zawodach miały jednak wpływ złe warunki atmosferyczne.

33-latek zawsze może liczyć na wsparcie bliskich, a w szczególności swojej małżonki. Ewa Bilan-Stoch od lat jest oparciem dla swojego męża. Jak się okazuje, w ostatnich miesiącach również i ona potrzebowała bardzo dużego wsparcia.

Ewa Bilan-Stoch udzieliła wywiadu dla portalu WP SportoweFakty. W rozmowie z dziennikarzami poruszony został m.in. temat pandemii koronawirusa. Ukochana polskiego skoczka wyznała, że nie jest to dla niej łatwy czas.

Wielki Kamil Stoch, doskonały skok Polaka na start Turnieju Czterech Skoczni. Utarł nosa organizatorom, pękamy z dumyWielki Kamil Stoch, doskonały skok Polaka na start Turnieju Czterech Skoczni. Utarł nosa organizatorom, pękamy z dumyCzytaj dalej


Ewa Bilan-Stoch nie może widywać swojej rodziny

Okazuje się, że z powodu pandemii i obostrzeń, Ewa Bilan-Stoch nie może mieć normalnych relacji z rodziną. Jej bliscy mieszkają poza granicami kraju, przez co spotkania w gronie najbliższych są bardzo utrudnione. Na pytanie dziennikarza o zamknięcie w domu i ograniczenie kontaktów społecznych Bilan-Stoch zebrała się na szczere wyznanie.

- Każdy to odczuł. Było trochę stresu, trochę niewiadomych. To nietypowa sytuacja. Dla mnie było to o tyle trudne, że mam rodzinę w Anglii i nie mogłam się zobaczyć z bliskimi. A mieliśmy zaplanowanych kilka spotkań. - wyznała małżonka Kamila Stocha.

Ewa Bilan-Stoch stara się być jednak optymistką. Wierzy, że sytuacja związana z koronawirusem wkrótce się unormuje. Wyraziła przekonanie, że już za kilka miesięcy wszystko wróci do normy. Jest też pełna podziwu dla ludzi, których dotknął COVID-19.

- Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że wielu ludzi przeżyło prawdziwe dramaty. Ja staram się tylko szukać pozytywów, a nie narzekać, bo ludzie mają naprawdę ciężko, a i tak udaje im się w tym wszystkim odnaleźć. Nikt nie wie, ile to jeszcze potrwa. Na razie zaciśnijmy zęby do marca. Miejmy nadzieję, że po zimie sporo się zmieni. - stwierdziła Ewa Bilan-Stoch.

Źródło: WP SportoweFakty

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News